fbpx

Aikido Leadership©

Date: 4. f 2013 Category: ,

Kontaktujte nás!

Jméno a příjmení

Email

Předmět zprávy

Text zprávy (prosíme, uveďte název tréninku, o který máte zájem)

Opište následující kód z rámečku:

Kde se principy Východu setkávají s psychologií Západu

Je leadership jen sadou technik nebo je to něco, co vyvěrá z nitra každého lídra? Jaké jsou zdroje leadershipu a jak je můžeme objevit? Tento program sjednocuje principy japonského umění Aikido a Kaizen a modely Západu, jako emocionální inteligence či pozitivní psychologie. Je určený pro lídry, kteří chtějí zasáhnout do hlubších dimenzí svého leadershipu. Trénink poskytuje mnoho pohledů, pomáhá najít sílu a energii, kterou jste ani netušili, a kterou můžete využít na vytvoření maximálních pozitivních účinků za vynaložení minimálního úsilí, ať už jde o váš vlastní výkon či výkon vašeho týmu.

NAŠE NOVÉ ŘEŠENÍ PRO EFEKTIVNÍHO LÍDRA je vytvořené tak, aby vám pomohlo spojit se s vaším vnitřním zdrojem leadershipu a objevit nové zdroje energie v sobě samém a ve vztazích okolo sebe, objevit nové způsoby řízení svojí energie a energizovat a motivovat ostatní. Trénink vám dále poskytne účinnou sadu praktických nástrojů, které budete moci využít v každodenním životě.

AIKIDO LEADERSHIP přináší principy a náhledy Aikida, Kaizenu, pozitivní psychologie (psychologie růstu) a emocionální inteligence do leadershipu. Během programu provázíme lídry objevnou a radostnou cestou, která jim umožní vyzkoušet si svoji efektivitu v každé z těchto oblastí. Díky kombinaci facilitovaného dialogu a nácviku bezpečných individuálních a párových Aikido chvatů, si lídři vyzkoušejí nové způsoby hraní, mluvení, naslouchání a porozumění ostatním s cílem zvýšit rovnováhu v každodenním životě. Aby bylo možné uplatnit nové vědomosti v práci, principy založené na Aikido chvatech se porovnávají s nejnovějšími modely západní psychologie, aby si lídři mohli vytvořit strategie na kontinuální a hloubkový osobní rozvoj.

Po ukončení programu budou účastníci schopní:

  • Objevit podstatu svojí motivace a leadershipu.
  • Najít novou energii a vyrovnanost.
  • Vést ostatní způsobem, který je energizující, kreativní a facilitovat růst.

Možné navazující programy

  • Aikido leadership  – individuální koučink
  • Motivace 3.0 – Vnitřní síla
  • EQ – Emocionální inteligence
  • Leadership koučink