fbpx

Efektivní řešení konfliktů

Date: 4. f 2013 Category: ,

Kontaktujte nás!

Jméno a příjmení

Email

Předmět zprávy

Text zprávy (prosíme, uveďte název tréninku, o který máte zájem)

Opište následující kód z rámečku:

Conflict_resolution_Head

Každý z nás se v průběhu pracovního i soukromého života setkává s mnoha konfliktními situacemi. Mohou buď negativně ovlivnit vzájemné vztahy, nebo naopak určitou situaci vyjasnit. Způsob řešení konfliktů má výrazný vliv na to, jak se zainteresované strany budou stavět k jakékoli další budoucí spolupráci.

KONFLIKT MŮŽE MÍT I SVÁ POZITIVA. Není-li však náležitě řešen, může mít destruktivní dopad na vztahy mezi zaměstnanci, kreativitu a produktivitu nebo finanční prostředky.

TENTO ROZVOJOVÝ PROGRAM UMOŽNÍ ÚČASTNÍKŮM POCHOPIT podstatu konfliktů a naučí je, jak vyhodnotit vlastní konfliktní situaci, pochopit dopad konfliktů na jejich výkonnost a v neposlední řadě demonstruje, jak z konfliktu získat konstruktivní výsledek. Účastníci se seznámí s vývojem, složkami konfliktu, jeho běžným průběhem a zároveň i s potenciálními a vhodnými styly řešení konfliktů a procvičí si jejich využití.

DÍKY KURZU ZÍSKAJÍ ÚČASTNÍCI ČETNÉ NÁSTROJE, techniky a teorie zvládání konfliktních situací, a to vše pomocí praktických modelových situací. Zvládání konfliktu se tak stává účinný nástroj, který napomáhá ke spokojenosti a produktivitě.

Na konci kurzu budou účastníci schopni rozpoznat důvody konfliktů, vybrat si správný a asertivní způsob jejich řešení a dosáhnout nejlepšího možného řešení.

Možné navazující kurzy

  • Asertivní komunikace
  • Manažerská komunikace
  • Insights Discovery – Osobní efektivita