fbpx

Efektivní meetingy

Kontaktujte nás!

Jméno a příjmení

Email

Předmět zprávy

Text zprávy (prosíme, uveďte název tréninku, o který máte zájem)

Opište následující kód z rámečku:

effective-meetings2

Špatná schůzka je největší nepřítel efektivního výkonu. Je velmi důležité umět rozeznat, kdy je strukturovaná schůzka užitečná a kdy naopak nebezpečná. Účastníci se naučí vytvářet strukturu efektivních schůzek, osvojí si nejmodernější metody zkoumání a řešení problémů a odnesou si praktické návody, jak zvládnout problémového účastníka meetingu.

Mítink nebo workshop? Jaký je v tom rozdíl? Co je cílem našeho setkání? Jak dlouho by mělo trvat? Jak často bychom se měli scházet? Kdo by měl být pozván? Jak bychom měli zvládnout agresivního účastníka? A co toho pedantského? Jak můžeme zjistit, co je v pozadí problému? Jak můžeme ovlivnit kolegy, aby se více snažili najít řešení problému?

NEPŘIPRAVENÁ A ŠPATNĚ VEDENÁ SCHŮZKA, na kterou ani nenavazují další kroky je považována za nebezpečnou jak dojmem, který vytváří, tak svým efektem.  Náš program poskytuje praktické odpovědi na výše zmíněné otázky a nabízí nástroje, které mohou být efektivně použity při pořádání jak setkání, tak workshopů.

Po ukončení programu budou účastníci schopni připravit a vést schůzky a porady, které budou zajímavější a efektivnější a budou se při tom cítit lépe.

Možné navazující kurzy

  • Profesionální prezentace: příprava
  • Profesionální prezentace: realizace
  • Týmové sociomapování – diagnostika a workshop