fbpx

Efektivní vedení týmu

Kontaktujte nás!

Jméno a příjmení

Email

Předmět zprávy

Text zprávy (prosíme, uveďte název tréninku, o který máte zájem)

Opište následující kód z rámečku:

effective-team-management2

Řídit jednotlivce a týmy představuje pro manažery výzvu, která obsahuje mnoho různých elementů a zároveň i příležitostí. Program rozvíjí dovednosti vést efektivně fungující tým v souladu s fázemi týmového rozvoje, přičemž jsou zohledňovány silné stránky jednotlivých členů týmu, jejich role, které v týmu zastávají a jejich přidaná hodnota.

NÁŠ PROGRAM se zabývá problémy a manažerskou rolí od fáze založení týmu, po jeho sjednocení, motivaci až po dobrou výkonnost. Program přináší návrhy, jak řešit obtížné situace, např.: Co dělat v případě poklesu výkonnosti celého týmu? Jak řešit konflikty, přílišnou soutěživost, krizi důvěry nebo hodnot?

PŘI POZOROVÁNÍ ÚSPĚŠNÝCH TÝMŮ vycházejí najevo běžné interní faktory (znalost cílů, důvěra, zpětná vazba apod.) a úkolem manažera je tyto prvky vytvářet a udržovat. Manažer musí být schopen poznat, jak dokáží jednotlivci přispívat k celkovému výkonu týmu a jak může tuto hodnotu u jednotlivců stimulovat.

Na konci kurzu budou účastníci schopni rozpoznat míru spolupráce v týmu, vybudovat důvěru v sebe jako manažera a pozitivně ovlivnit růst skupinové dynamiky. V důsledku toho přispějí k vyšší výkonnosti týmu.

Možné navazující kurzy

  • Asertivní komunikace
  • Manažerská komunikace
  • Insights Discovery – Osobní efektivita
  • Insights Discovery  – Týmová efektivita