fbpx

Let o život s Boeingem 737

Date: 4. f 2013 Category: ,

Kontaktujte nás!

Jméno a příjmení

Email

Předmět zprávy

Text zprávy (prosíme, uveďte název tréninku, o který máte zájem)

Opište následující kód z rámečku:

Dámy a pánové, vítejte na palubě letu OS 1341 z Budapestě do Dusseldorfu. Náš let bude trvat přibližně 2 hodiny a během jeho trvání navštívíme vzdušný prostor Slovenska, České republiky a Německa. Jménem naší společnosti Vám přeji příjemný let.“

LET O ŽIVOT S BOEINGEM 737 je přepracovaná komplexní zážitková aktivita zaměřená na prověření schopností strategického plánování, týmové spolupráce a práce pod časovým tlakem v neznámém prostředí.

BĚHEM TOHOTO VZRUŠUJÍCÍHO SIMULAČNÍHO PROGRAMU jsou cestující vtaženi do atmosféry prostřednictvím trenéra v roli stewarda komerčního letu. Po proběhlém boardingu a usazení se pozorují samotný start a vzlétnutí letadla. Hodinu před plánovaným přistáním steward seznamuje cestující s neočekávanou situací, která se vyskytla v kokpitu – piloti jsou indisponovaní otravou z jídla a letadlo je momentálně ovládané autopilotem. Steward je nezkušený a zdravotní stav pilotů si vyžaduje jeho plnou pozornost. Letadlo je tedy plně v rukou cestujících, kteří okamžitě přebírají zodpovědnost za přistání na letišti v Dusseldorfu.

ABSOLVOVÁNÍM TÉTO AKTIVITY mají účastníci šanci prověřit svoje schopnosti prostřednictvím netradiční a zábavné formy týmové aktivity. Propojení na pracovní realitu v části debriefingu pomůže účastníkům aplikovat nové poznatky do jejich reálných pracovních situací.

Po absolvování programu budou účastníci schopni zvýšit svoji efektivitu rozhodování, vzájemné spolupráce a komunikace jak na osobní, tak organizační úrovni.

Další související aktivity

  • Dobrodružství v Karibiku
  • Kubánské koráby silnic
  • Vedení změny