fbpx

Happy at Work

 

Jsou vaši kolegové v práci šťastní? Jaká je jejich pracovní zátěž? Má angažovanost stoupající nebo klesající tendenci? Odpovědi přináší uživatelsky přímočarý pulzní průzkum Happy at Work.

Proč měřit spokojenost v práci častěji?

Zaměstnanecká zkušenost (EX) nadále zůstává jednou z top priorit zaměstnavatelů na celém světě. Udává zároveň nové trendy v oblasti angažovanosti zaměstnanců. Jedním z cílů je umožnit kontinuální dialog se zaměstnanci, nejen zrealizovat standardní roční hodnocení či průzkum spokojenosti.

Kontinuální vyhodnocování pracovního prostředí prostřednictvím jednoduchých, ale zároveň důmyslných dotazů společnostem umožňuje rychle definovat negativní trendy a zaměřit se na řešení problémů, dokud nenarostou do větších rozměrů.

Happy at Work – Mikro průzkum pro makro výsledky

je nástroj, pomocí kterého měříme pocit spokojenosti a úroveň stresu zaměstnanců ve společnosti jednoduchým a účinným způsobem.

Jako manažerovi vám nástroj umožňuje anonymně iniciovat dialog se svými zaměstnanci a předcházet tak potenciálním problémům prostřednictvím funkce chatu.

3 základní otázky v průzkumu zaměřeném na zkušenost zaměstnance (EX):

  • Pocit štěstí/spokojenosti
  • Pracovní zátěž
  • Komentáře – volitelné

V případě, že chcete doplnit specifické otázky, vám systém umožňuje si tyto otázky v rámci pulzního průzkumu vytvořit.

 

Super jednoduchý proces:

Frekvence zasílání – lze nastavit podle typu společnosti a aktuální situace (týdně, co dva týdny, měsíčně ..)

Forma zasílání – automatická přes e-mail nebo sms

Čas vyplňování – minimální

Sběr dat – automatický a anonymní

Prezentace výstupů – automatická – možnost filtrovat podle různých skupin v rámci společnosti

 

 

Řešení pro angažovanost zaměstnanců na míru

Naše tréninky, workshopy a komplexní programy přizpůsobujeme aktuální situaci klienta. Napište nám přes formulář níže. Rádi s vámi probereme vše potřebné k tomu, abychom společně posunuli angažovanost zaměstnanců ve vaší organizaci na novou úroveň.


Souhlas: