fbpx

Inovativní myšlení

Date: 4. f 2013 Category: ,

Kontaktujte nás!

Jméno a příjmení

Email

Předmět zprávy

Text zprávy (prosíme, uveďte název tréninku, o který máte zájem)

Opište následující kód z rámečku:

innovative-thinking2

Téměř v žádné společnosti není nouze o skvělé nápady, ovšem počet inovací dotažených do úspěšného konce je minimální. Účastníci kurzu porozumí dnešnímu trendu, kde se kreativní přístup jednoduše vyžaduje. Dostanou nástroje na vývoj moderních řešení, ať už individuálně nebo ve skupině a naučí se, jak své nápady předat.

“POKUD NEJSI PŘIPRAVENÝ UDĚLAT CHYBU, NIKDY NEPŘIJDEŠ S NIČÍM ORIGINÁLNÍM“ – říká Sir Ken Robinson v návaznosti na nepostradatelnost kreativního přístupu. Jak díky dobrému nápadu dosáhneme řešení, které vytváří hodnotu? Musí se naráz propojit více faktorů: potřebné mozkové funkce, odvaha myslet jinak, inspirující a podpůrné prostředí a dobře řízený proces implementace. Toto všechno je nevyhnutným předpokladem úspěšné inovace.

ABYCHOM DOSÁHLI PŘI INOVAČNÍM PROCESU ÚSPĚCHU, je důležité vědomě prověřit inovativní řetěz hodnot společnosti. Pomocí brainstormingu, přes výběr inovativní strategie, od nápadu k prodeji prvního řešení. Samostatnou část věnujeme metodám prezentace řešení, prezentace výhod/benefitů a toho, jak o svém řešení přesvědčit manažery.

Po skončení programu budou účastníci schopní vědomě přijít s novými nápady a návrhy, přispět k inovativnějšímu chodu společnosti díky uplatnění nových metod řešení problémů.

Možné navazující kurzy

  • Prezentační dovednosti – Profesionální prezentování
  • Profesionální prezentace – Příprava