fbpx

Insights® Discovery a efektivní prodej

Kontaktujte nás!

Jméno a příjmení

Email

Předmět zprávy

Text zprávy (prosíme, uveďte název tréninku, o který máte zájem)

Opište následující kód z rámečku:

Insights-Discovery-Sales-Effectiveness2

Možná si myslíte, že prodávat může každý. Ať už jsme zákazník nebo obchodník, víme, co je úlohou prodejce. Víme však i to, jak se obchodník stane skutečně úspěšným a efektivním? Účastníci tohoto kurzu se naučí, jak zvýšit výsledky prodeje zlepšením přístupu, dovedností a chování.

V PRŮBĚHU PROGRAMU OBJEVUJÍ ÚČASTNÍCI PRODEJNÍ PROCES na základě modelu prodeje společnosti Develor a současně zjišťují, jak se zúročením svých silných stránek a širším využíváním barevných energií Insights dá pracovat efektivněji. Seznamují se se svými preferencemi chování a na základě nich si vytváří strategie, které jsou pro úspěšnost jejich prodeje potřebné. Účastníci si osvojují uplatňování hlavních zásad typologie Insights v kontextu prodeje. Dále se učí, jak určit a rozpoznat dominantní barevné energie klienta a jak se jim v jednotlivých fázích prodejního procesu přizpůsobit a ovlivnit je. Účastníci budou mít možnosti si prakticky vyzkoušet a dále rozvíjet své Insights znalosti v prodejním procesu díky na míru šitým cvičením.

OSOBNÍ PROFIL INSIGHTS DISCOVERY A KAPITOLA O EFEKTIVNÍM PRODEJI jsou neoddělitelnou součástí programu, který jednotlivým účastníkům umožní objevit jejich preferovaný styl prodeje, a také jak se tento styl projeví v každé fázi prodejního procesu.

Po absolvovaní kurzu budou účastníci schopní maximalizovat efektivitu prodeje využitím všech čtyřech barevných energií v závislosti na typu zákazníka, jeho potřeb a prodejní situaci. 

Předpokládané znalosti

Insights do osobní efektivity

Další související kurzy

  • Insights do osobní efektivity – pokročilý
  • Vyjednávání
  • Strategické řízení klíčových zákazníků