fbpx

Insights® Discovery pro týmy

Date: 4. f 2013 Category: ,

Kontaktujte nás!

Jméno a příjmení

Email

Předmět zprávy

Text zprávy (prosíme, uveďte název tréninku, o který máte zájem)

Opište následující kód z rámečku:

Insights_Team_effectiveness_Head

Každý z nás je součástí nějakého týmu a náš úspěch závisí na členech našeho týmu. Program tohoto kurzu vychází z osobností typologie Insights a ze sebepoznání podle tohoto konceptu, může práci týmu zefektivnit, protože se nezaměřuje jen na rozvoj jednotlivce, ale i na společný rozvoj týmu.

PROGRAM ZAČÍNÁ analýzou barevných energií celého týmu. Odhalujeme přidanou hodnotu každého jednotlivce, která je nezbytná k tomu, aby tým dobře fungoval. Díky znalosti nejsilnějších barevných energií týmu můžeme popsat silné a slabé stránky týmu. Věnujeme pozornost tomu, abychom pracovali s každým z kolegů jednotlivě a analyzujeme, jaké je ideální rozdělení rolí v rámci týmu, přičemž se stále soustředíme na týmové cíle.

POMOCÍ INFORMACÍ získaných v průběhu programu Insights® Discovery – Osobní efektivita se tento kurz zaměřuje na efektivní využití barevných energií za účelem dosažení společného úspěchu. Tento kurz doporučujeme nově vzniklým i již fungujícím týmům s potřebou se sladit, které tak mohou využít různých možností týmového rozvoje navržených na míru.

Po ukončení programu budou účastníci schopni využít silné stránky týmu, být si vědomi svých slabých stránek a podporovat členy týmu v tom, aby pracovali na své maximum a dosáhli tak kýženého výsledku.

Předpoklady

  • Kurz Insights®  Discovery – Osobní efektivita
  • Insights Discovery Osobní profil

Možné navazující kurzy

  • Insights Discovery – Osobní efektivita – pokročilý
  • Vedení týmů na dálku
  • Multikulturní komunikace