fbpx

Techniky pohovoru

Date: 4. f 2013 Category: ,

Kontaktujte nás!

Jméno a příjmení

Email

Předmět zprávy

Text zprávy (prosíme, uveďte název tréninku, o který máte zájem)

Opište následující kód z rámečku:

Interview_techniques_Head

„Všichni jsme jako měsíc. Máme temnou část, kterou nikomu nikdy neukazujeme” – řekl Mark Twain. To je důvod, proč není jednoduché vybrat vhodného kandidáta na volnou pozici. Dokonce ani jeho hledání není jednoduché. Zní to překvapivě? Je veliký rozdíl mezi dobrým a vhodným kandidátem. Dobře strukturovaný proces výběru kandidátů, stejně jako náš trénink, se zaměřují na toho druhého. Je důležité, abychom se důkladně věnovali přípravě a nezapomeňte, že pohovor nekončí uděláním rozhodnutí! 

NIKDO SE NENARODIL JAKO PROFESIONÁLNÍ TAZATEL, ovšem jak potřebné dovednosti, tak efektivita našich pohovorů se dá rozvíjet. Během tréninku jdeme krok za krokem a vytváříme tak vhodné a efektivní kompetence, které odpovídají danému náborovému procesu. Účastníci si uvědomí důležitost přípravné fáze v celém procesu, naučí se jednotlivé kroky její tvorby a dostanou vhodné tipy a triky, jak analyzovat životopisy kandidátů. Rovněž se naučí pokládat správné otázky ve správný čas, analyzovat chování kandidátů a řeč jejich těla. Jednoduše budou schopni rozpoznat z pohovoru to důležité.

S PATŘIČNOU PŘÍPRAVOU A PRAVIDLY strukturovaného pohovoru budou HR odborníci a náboroví pracovníci schopni ukázat a vyzdvihnout positivní image své společnosti a přilákat tak talentované ideální kandidáty s vyššími šancemi.

Po ukončení programu budou účastníci schopni zvýšit efektivitu náborového procesu efektivním plánováním a přípravou předpokladů a kritérií výběru, aplikací vhodných technik pohovoru a objektivním hodnocením kandidátů.

Možné navazující kurzy

  • Prezentační dovednosti – Profesionální prezentování
  • Profesionální prezentace – Příprava