fbpx

Řízení týmů na dálku

Date: 4. f 2013 Category: ,

Kontaktujte nás!

Jméno a příjmení

Email

Předmět zprávy

Text zprávy (prosíme, uveďte název tréninku, o který máte zájem)

Opište následující kód z rámečku:

Managing_remote_teams_Head

Tom Allen, spolupracovník MIT, provedl výzkum zaměřený na práci a spolupráci vzdálených týmů v průběhu 20-ti let. Data ukazují, že když jsou lidé vzdáleni od sebe více než 50 stop, pravděpodobnost jejich spolupráce vícekrát než jednou týdně je menší než 10%.

VZDÁLENÉ TÝMY JSOU CESTOU BUDOUCNOSTI. Organizace se v dnešní době stávají globálními a poskytují tak možnost jednotlivcům z různých měst, zemí a kontinentů pracovat společně. Tato „virtuální vzdálenost“ přináší manažerům v oblasti řízení svých týmů nové výzvy. Změna jako tato přináší potřebu využívat při komunikaci nové technologie přinášející nové systémy a procesy. Kromě výše uvedeného musíme brát v úvahu ještě kulturní rozdíly v rámci týmu.

SPECIÁLNÍM TENTO TRÉNINK DĚLÁ skutečnost, že byl vyvinut v multikulturním vzdáleném prostředí. To tréninkovému programu dodává jak nádech východu, tak západu. Trénink byl vytvořen na základě spolupráce lidí, kteří sami skutečně řídí vzdálené týmy. Vedli jsme rozhovor se šesti jedinci z různých oborů, kteří nám popsali své vlastní zkušenosti, výzvy a praktické rady z praxe. Tento kurz se zabývá tím, jak „být vzdálený“ systematicky. Obsahuje praktické tipy a zkušenosti z pohledu vedení lidí i praktických manažerských procesů.

Na konci kurzu budou účastníci schopni překonat nedostatek fyzických schůzek, vytvořit efektivní způsob spolupráce pomocí procesů, technologií a komunikačních pravidel, a stát se opravdovým a motivujícím manažerem svého vzdáleného týmu.

Možné navazující kurzy

  • Multikulturní komunikace
  • Týmové sociomapování – diagnostika a workshop
  • On-the-job koučink