fbpx

Multikulturní programy

Date: 1. f 2013 Category:

Multikulturní programy

Dálkové ovládání je elektronické zařízení nejčastěji používané k ovládání televize na dálku. Každý vedoucí týmu na dálku a každý byznysmen, který pracuje s partnery z různých zemí, sní o tom mít takové podobné dálkové ovládání na svůj tým, který sídlí v různých částech světa.

Tady v tom právě spočívá chyba! Nepotřebujete na to dálkové ovládání – spíše potřebujete dálkový podpůrný set nástrojů. To by znamenalo, že by měl manažer k dispozici pro svůj tým tlačítka “znalosti, nástroje a techniky“ pro různá nastavení jako “komunikace, technologie, procesy a kulturní rozdíly“. Díky tomu by zvládal, vedl a motivoval svůj tým efektivně.

A právě o tom je náš jedinečný “balíček programů“.

Věříme, že interkulturní kompetence by měla být chápána jako součást manažerských znalostí a specifických znalostí o firmě. Měla by být chápána jako nástroj strategického myšlení a plánování, jako zdroj konkurenční výhody a přidaná hodnota, která staví na benefitech rozdílných přístupů. Rozvoj těchto dovedností a kompetencí by měl být ve firmě zahájen co nejdříve, aby se vytvořila firemní kultura nástroje “Vzdálené podpory“. Program zahrnuje rozvojové prvky jak pro manažery, tak pro členy multikulturních týmů a je vždy přizpůsoben specifickým podmínkám a potřebám klienta. Nejzajímavější na tomto balíčku je, že byl vytvořen právě v multikulturním prostředí vzdáleným týmem. Během jeho vývoje jsme měli možnost sami na sobě zkoušet a testovat koncepty, nástroje a techniky, které jsou v tomto programu zahrnuty.

Popis kurzu – Řízení týmu na dálku


Další jedinečná Develor řešení