fbpx

Vyjednávání

Date: 4. f 2013 Category: ,

Kontaktujte nás!

Jméno a příjmení

Email

Předmět zprávy

Text zprávy (prosíme, uveďte název tréninku, o který máte zájem)

Opište následující kód z rámečku:

Negotiaton_skills_Head

Dnes a denně se setkáváme se situacemi, ve kterých musíme uvést naše zájmy a názory v soulad se zájmy a názory ostatních. Ti, kteří se při vyjednávání řídí instinktem, se obvykle soustředí jen na vlastní zájmy a cíle a ostatním pak nerozumí. Program rozvíjí dovednosti, které umožňují efektivně vést vyjednávání a zároveň si zachovat kvalitní vztahy.

ZÁKLADEM EFEKTIVNÍHO VYJEDNÁVÁNÍ je zabývat se jednotlivými faktory odděleně, znát jejich váhu v porovnání s ostatními faktory, disponovat manévrovacím prostorem a dokázat přecházet mezi vyjednávacími dimenzemi. Viditelných výsledků dosáhneme, pokud budeme schopni tento výčet definovat s ohledem na příslušného partnera ještě před zahájením vyjednávání. Z tohoto důvodu je nezbytné před vyjednáváním provést vědomou přípravu a připravenou strategii posléze dovést do zdárného konce.

VÝŠE UVEDENÉ CÍLE charakterizují strukturu programu. Na krátký teoretický úvod navážou situační cvičení, během nichž lze získat základy vyjednávacích dovedností. Na začátku vycházejí cvičení z obecných vyjednávacích situací a od druhé části se dovednosti procvičují na situacích šitých klientovi na míru. V rámci kurzu jsou poskytnuty i praktické nástroje pro přípravu a analýzu výsledků.

Na konci kurzu se budou účastníci schopni na vyjednávání vědomě připravovat. Dále se naučí, jak uspokojit svůj vyjednávací protějšek a zároveň dosáhnout svého cíle.

Možné navazující kurzy

  • Vyjednávání – pro pokročilé
  • Vyjednávání cen
  • Strategické řízení klíčových zákazníků