fbpx

Vyjednávání – pro pokročilé

Date: 4. f 2013 Category: ,

Kontaktujte nás!

Jméno a příjmení

Email

Předmět zprávy

Text zprávy (prosíme, uveďte název tréninku, o který máte zájem)

Opište následující kód z rámečku:

almafeju_header

Ti, kteří často vyjednávají, vědí, že i přes důkladnou přípravu mohou o svoji vedoucí pozici snadno přijít a uvíznout v nepříznivých podmínkách. Podobné situace bývají značně stresující, konfliktní a vedou k uzavírání nepříznivých dohod. Náš rozvojový program si klade za cíl představit pokročilým vyjednavačům techniky a metody, pomocí nichž budou schopni vyhnout se pastem a trikům používaným zkušenými vyjednavači.

ASI VŠICHNI ZNÁTE klasický manévr poručíka Columba, který se po každém rozloučení ještě otočil a uctivě položil poslední otázku. Právě v tomto okamžiku udělal podezřelý chybu, protože se v danou chvíli již nesoustředil. Je to jeden z běžných triků vyjednávání, používaných pravidelně a úspěšně profesionály. Chceme-li dosáhnout pozitivních výsledků při našem vyjednávání, musíme znát vyjednávací strategie a být schopni se rychle přizpůsobit, vyhnout se pastem a poradit si s taktikou soupeře.

UVEDENÁ TÉMATA jsou během kurzu probírána velmi prakticky. Každý z účastníků si sám vyzkouší, jak může vědomě aplikovat techniky zvyšující efektivitu vyjednávání v praktických situacích a dosáhnout tak hmatatelných výsledků.

Na konci kurzu budou účastníci schopni vyjednávat s velmi dobře připravenými profesionály a vědomě na ně aplikovat připravenou strategii; vyhnout se klasickým pastem a dosáhnout stanovených cílů.

Předpoklad
Vyjednávání – základní Develor kurz

Možné navazující kurzy

  • Vyjednávání cen
  • Strategické řízení klíčových zákazníků