fbpx

Registrujte se na otevřený trénink Insights Discovery se zaměřením na agilní prostředí. 

Pátek 2.10. 09:00 – 16:00 v Brně. Účastnícky poplatek je 3490,- Kč bez DPH pro lidi v HR pozicích, pro ostatní 7490,- Kč bez DPH.Díky jednoduché barevné metodologii získají členové týmů společný jazyk. To jim umožní rychleji se sladit a začít podávat výkon. Díky vzájemnému pochopení mohou lépe zvládat konflikty a snadněji se dopracovat k hodnotě, kterou potřebují dodat. Barevné energie jim poskytnou rámec, který jim umožní nahlížet na různé artefakty, rutiny a principy vhodnou optikou a zvýšit tak přínos každého člena týmu.

Proč přijít

Poznáte hodnotu typologie pro zefektivňování (nejen) agilních týmů

Porozumíte svým preferencím a budete lépe umět pracovat s jinými

Osobnostní typologie se rychle učí a aplikuje

Budete lépe umět porozumět svému chování a chování lidí kolem vás

Získáte větší jistotu v komunikačních situacích

Jaký je program?

09:00 – 12:00

Přivítání, seznámení

Individuální vnímání a jeho dopad

Pochopení základních barevných energií a jejich projevů

Předání a vysvětlení osobní zprávy

12:00 – 13:00

Oběd

13:00

Jak identifikovat základní typy osobností

Jak přizpůsobit svou komunikaci na základě typu partnera

Procvičování komunikačních situací (agilní rutiny)

Přehled doplňků a nadstaveb (týmový profil, manažérska kapitola aj.)

16:00

Závěr

 

Celý program budeme propojovat s agilnými rutinami. 

Provázet vás bude Kinga a Martin

Kinga Novotná je certifikovanou trenérkou metodiky Insights Discovery. Má za sebou léta praxe s týmovou dynamikou a efektivitou pro firmy jako Prazdroj, Heineken, Danone, Ernst & Young, Telekom, CRH, Adidas, O2, Swiss Re,  


Martin Kunc
je Managing Director Develor Czech & Slovak. Je evangelista agilního fungování a podílel se na agilních transformacích v bankovním sektoru, logistice, telekomunikacích.

Vaše osobní zpráva

Součástí Insigths Discovery metodologie je validizovaná personalizovaná osobní profilová zpráva o délce cca 18 stran. Zpráva slouží jako silný rozvojový nástroj pro jednotlivce. Mnozí účastníci nám referují, že i roky po absolvování tréninku se k ní vracejí s cílem znovu objevit o sobě důležité aspekty. Zpráva popisuje vaše preferované chování a komunikační styl na základě vašich odpovědí na dotazník. Je tedy tak dobrá, jak upřímné jsou vaše odpovědi.

Místo a informace ke COVID-19

Místo konání

Trénink Barevná agilita se koná 2.10. v čase 09:00 – 16:00 v Brně v hotelu Mariott Courtyard.

Detaily o příchodu, parkování a další logistické informace zašleme přihlášeným týden před termínem.

Trénink a COVID-19

DEVELOR přímá plnohodnotní opatření v souvislostí s COVID-19. Detaily o tom, co děláme můžete najít zde.

Upozorňujeme, že v rámci průběhu tréninku je pravděpodobné, že budete vystavení blízkosti jiných účastníku a dá se předpokládat, že používaní tvárových roušek nebude efektivní. Prosíme, berte tuto informaci na vědomí před registrací.

Cena a podmínky registrace

Ůčastnícky poplatek činí 3490 Kč bez DPH pro HRisty a 7490 Kč bez DPH pro ostatní zájemce. HR ůčastníkům poskytujeme slevu ve výši ceny osobní zprávy. Zálohovou fakturu na účastnícky poplatek vám vystavíme po vaši registraci.

Po registraci a zaplacení poplatku se vaše registrace stáva závaznou. Vaši účast můžete odřeknout kdykoli, avšak jestli tak uděláte méně než 72 hodín před termínem, celý registrační poplatek přepadne.

Po vyplnění dotazníka nám okamžitě vznikají náklady k zpracování zprávy a jejich pomerní část ve výši 3490 Kč (resp 4000 Kč pro ne-HR lidi) bude nevratná od momentu vyplnění, a to i v případě zrušení účasti dřívě než 72 hodín před termínem. Zpracovanou osobní zprávu vám následně rádi odevzdáme a převedeme vás ní na osobní konzultaci nebo v jiný termín otevřeného tréninku.

Poplatek pokrývá účast na tréninku, osobní zprávu Insights Discovery (běžná cena 4000 Kč) a občerstvení na místě. Cena obědu není součástí poplatku.

Registrujte se ještě dnes a začněte svoji cestu za barevnou agilitou.