fbpx

Profesionální prezentace – příprava

Date: 4. f 2013 Category: , ,

Kontaktujte nás!

Jméno a příjmení

Email

Předmět zprávy

Text zprávy (prosíme, uveďte název tréninku, o který máte zájem)

Opište následující kód z rámečku:

Presentation_Preparation_Head

V našem kurzu se naučíte připravovat elegantní prezentace, které změní myšlení a jednání vašich posluchačů. Naučíme vás, jak si nastavit cíle a naplánovat veřejné projevy, jak zestručnit hlavní sdělení a editovat jednotlivé snímky. V průběhu kurzu pochopíte, že zásadní je podstata sdělení; vizuální stránka je sice důležitá, ale plní pouze podpůrnou funkci vašeho sdělení.

„NEMĚL JSEM ČAS NAPSAT KRÁTKÝ DOPIS, tak jsem napsal dlouhý“ řekl kdysi Mark Twain. Tento citát bystře vystihuje skutečnost, proč většina přednášejících působí nudně, až trapně. V dnešní době nestačí mít jen geniální nápad. Zda si získá pozornost a podporu, záleží na tom, jak ho podáte. Většina přednášejících si téměř nikdy nepromyslí (nebo alespoň ne dostatečně), jaké změny chtějí u publika dosáhnout. Chtějí posluchače informovat, přinutit je k nějakému jednání, nebo je motivovat? Snímky hemžící se výčty a údaji publikum jen unaví a ani si nevšimnou, že přednášející už z pódia odešel.

BĚHEM ŠKOLICÍHO KURZU se účastníci naučí techniky, jak vytvořit efektivní prezentaci. Účastníci budou analyzovat své vlastní prezentace, naučí se je upravovat a procvičí si jejich přednes.

Na konci kurzu budou účastníci schopni připravit koncepční plán prezentace s využitím výrazných a zapamatovatelných sdělení.

Předpokládané znalosti

  • Znalost MS PowerPoint

Možné navazující kurzy

  • Prezentační dovednosti – Profesionální prezentování
  • Manažerská komunikace