fbpx

Projektové řízení

Date: 4. f 2013 Category: ,

Kontaktujte nás!

Jméno a příjmení

Email

Předmět zprávy

Text zprávy (prosíme, uveďte název tréninku, o který máte zájem)

Opište následující kód z rámečku:

project-management2

V dnešní době je stále běžnější, že pracovní úkoly jsou řešeny formou projektů. Vzhledem k rostoucí konkurenci, jsou dnes úspěšní projektoví manažeři téměř ve všech oborech stále žádanější. Projektové řízení se neskládá jen z úkolů, zdrojů a termínů plnění, ale hlavní roli v něm hrají konkrétní lidé.

NEZÁLEŽÍ NA TOM, ZDA FIRMA vyrábí zboží nebo nabízí služby, zásady jsou vždy stejné: důležité není pracovní vypětí, ale pracovní efektivita. Pokud k řízení projektu využíváte ty nejlepší znalosti, nejen šetříte čas, ale dosáhnete i vyššího zisku než vaše konkurence. Cílem našeho programu je naučit účastníky zásady a poskytnout jim podporu při rozvoji schopností nezbytných pro projektového manažera: definování projektu, řízení rizik, plánování kvality, času a nákladů, monitorování projektových úkolů, kontrola realizace a úspěšné zakončení projektu.

PŘESTOŽE NA REALIZACI VĚTŠÍCH PROJEKTŮ s rozpočtem miliardy eur spolupracují několik let stovky lidí, zásady takových projektů se neliší od zásad, jež lze uplatnit na dvoutýdenních projektech s jediným pracovníkem. Nástroje, metody a řešení, které vám během kurzu představíme, jsou velkou podporou při realizaci projektu, přičemž nesejde na tom, zda pracujete sám, či vedete velký tým, zda využíváte počítačem podporovaný program plánování či ne.

Na konci programu budou účastníci schopni měnit nápady na projekty, a to pomocí navrhování, přípravy a neustálého sledování a vyhodnocování všech nezbytných prvků řádně vedeného projektu, včetně sestavování a vedení projektového týmu.

Možné navazující kurzy

  • Workshop projektové řízení
  • Projektové řízení – koučink jednotlivců a týmů