fbpx

Průzkum zaměstnanecké spokojenosti

Date: 17. f 2013 Category:

Kontaktujte nás!

Jméno a příjmení

Email

Předmět zprávy

Text zprávy (prosíme, uveďte název tréninku, o který máte zájem)

Opište následující kód z rámečku:

employee-satisfaction_new

V dnešní době spolu společnosti nesoupeří pouze ve svých produktech a kvalitě služeb, ale také v zaměstnaneckém trhu. Výběr a udržení hodnotných zaměstnanců je naprosto zásadní, protože když je ztratíme – mimo energii, kterou nás to stojí – umístění a zaškolení nových kolegů může znamenat skutečné finanční ztráty. Ztráty, které si většina společností v dnešní době nemůže dovolit.

Program Develoru “TEPLOMĚR MÍRY RETENCE“ zjišťuje, do jaké míry je společnost schopná si udržet své talenty a klíčové zaměstnance. Náš flexibilní dotazník nám umožňuje doplňovat jej faktory ovlivňující spokojenost, loajalitu, závazek a motivaci Vašich zaměstnanců. Během implementace dáváme extra důraz na správnou komunikaci průzkumu. Nejde pouze o předání informací, ale také o zapojení a získání důvěry zaměstnanců. Zajišťujeme také organizaci a koordinaci při vyplňování dotazníků ať už online nebo papírově. Po skončení průzkumu vypracováváme detailní, komplexní zprávy a definujeme návrhy pro rozvoj zkoumaných oblastí a poskytujeme tak spolehlivý podklad pro akční plánování.

Na konci programu zadavatel získá informace o komplexních výsledcích průzkumu a návrhy pro rozvoj. Zároveň poskytujeme podporu při komunikaci výsledků zaměstnancům a implementaci akčních plánů.

Oblasti využití

  • Obecné klima a atmosféra ve společnosti
  • Před, během a po rozsáhlých změnách
  • Zvýšené množství signálů o nespokojenosti ve společnosti
  • Vysoká fluktuace