fbpx

Time Management

Date: 4. f 2013 Category: , ,

Kontaktujte nás!

Jméno a příjmení

Email

Předmět zprávy

Text zprávy (prosíme, uveďte název tréninku, o který máte zájem)

Opište následující kód z rámečku:

time-management2

Ať už se jedná o manažery, obchodníky, administrativní asistentky nebo řídicí pracovníky, čas představuje pro každého to nejcennější aktivum. Náš kurz vychází z nejmodernějších technik řízení času, které pomáhají absolventům zvýšit efektivitu a zároveň je naučí, jak se vymanit z extrémního tlaku termínů.

V PRŮBĚHU PROGRAMU BUDOU ÚČASTNÍCI PRACOVAT na úkolech, které pomáhají soustředit se na nastavování osobních cílů a vykonávání činností spojených s těmito cíli. Účastníci získají dovednosti v oblasti řízení času, osvojí si techniky delegování a naučí se tyto dovednosti aplikovat tak, aby lépe řídili svůj čas a život.

SOUČÁSTÍ PROGRAMU JE též osvojení schopností správně se rozhodnout, co udělat jako první, a řídit čas efektivně a úsporně. Kurz je zaměřen na priority: každý účastník se pomocí různých zadání, úloh a analýzy vlastních časových návyků naučí řešit svůj čas a problémy s jeho řízením.

ÚČASTNÍCI SE SEZNÁMÍ s tím, jak si plánovat a organizovat čas a dosáhnout tak osobního úspěchu. Osvojí si pracovní metodu GTD, seznámí se s fungováním základních prvků tohoto unikátního a účinného nástroje. Zjistí, že seznamy a termíny nemusí nezbytně představovat strašáky ve skříni. Naučí se delegovat, omezit chvíle rozptýlení, odstranit nakupené hromady na stole a každý den udělat více práce.

Na konci programu budou účastníci schopni využívat ty nejúčinnější techniky řízení času a úkolů, které mohou být prospěšné nejen pro jednotlivce, ale zároveň zajistit lepší výsledky celému týmu.

Možné navazující kurzy

  • Koučink – Osobní efektivita
  • Efektivní meetingy
  • Rovnováha v pracovním a soukromém životě
  • Efektivní řešení konfliktů