fbpx

Mgr. David Drtina, Training & Development manager – SANOFI GROUP CZ & SK

logo_SanofiSe společností Develor spolupracujeme dlouhodobě na řadě vzdělávacích a rozvojových projektů. Patří mezi stabilní a spolehlivé dodavatele. Aktuálně s námi Develor spolupracuje v tréninkové oblasti na upevňování našeho kompetenčního modelu a požadovaného chování.

Dále pracuje s našimi interními lektory, které připravuje na provádění technicky a odborně zaměřených interních tréninků ve výrobní části společnosti Zentiva k.s.

Lektor Petr Moravec pro nás připravil rozvojový program pro naše nové manažery – JUMP, který je rovněž velmi dobře hodnocen a to zejména pro jeho lektorské zaujetí a provázanost úkolů mezi jednotlivými bloky tréninku, což výrazně napomáhá efektivitě tréninku.

V rámci Talent managementu využíváme diagnostický nástroj INSIGHTS. Díky jeho jednoduchosti a profesionálnímu přístupu trenérů si účastníci odnášejí řadu praktických námětů pro svůj osobní i pracovní život.

V neposlední řadě pro nás Develor připravuje týmové workshopy zaměřené na nastavování pravidel vzájemné spolupráce a definování tzv. next steps pro týmy, které pomáhají zvyšovat výkonnost našich zaměstnanců v době dynamicky se měnícího obchodního prostředí a podmínek.

Na Derveloru nejvíce oceňujeme profesionalitu, pozitivní přístup a to, že programy domýšlejí do úplného konce, tzn., že se nikdy nesmíří pouze s realizací, ale zajímají se o opravdové výsledky programů a jejich dopadů do každodenní praxe a jsou téměř vždy v přemýšlení o krok dále.