fbpx

Zuzana Zítková , manažer lidských zdrojů společnosti Saint-Gobain BuiIding Distribution CZ, spol. s.r.o.

U_01Se společností Develor jsme navázali prvně kontakt v roce 2013. Byl nám představen jako vzdělávací partner pro koncernovou společnost v Maďarsku s velice dobrou referencí. Na základě této zkušenosti a prvotních setkání se zástupci společnosti jsme začali aktivně spolupracovat na konci roku 2013. Od té doby jsme vzájemně zrealizovali 1 malý vzdělávací projekt zaměřený na vyjednávání a 2 velké, Talent program a Program nástupnictví a několik workshopů.

Develor se pro nás stal klíčovým vzdělávacím partnerem a dnes víme, že pokud půjdeme vzájemně do projektu, nešlápneme vedle. Každý projekt začíná společnou diskuzí o cílech zamýšlených projektů a dopadu na business. Vyzdvihujeme schopnost naslouchat klientovi, zjišťovat potřeby krok za krokem a opravdu jim porozumět. Díky tomu, jsme schopni ušít kvalitní a neotřelý program na míru.

Pokud hledáme vzdělávacího partnera, očekáváme kapku inspirace, nápadu, profesionální přístup, lidskost a spinění toho k čemu jsme se vzájemně zavázali. Toto vše jsme našli, a proto považujeme vzájemnou spolupráci za více než úspěšnou. A co víc, naše zaměstnance realizované programy baví, chtějí v nich být aktivně zapojeni, čímž nám pomáhají pinit cíle, které jsme si stanovili a budovat kulturu společnosti.

Vzdělávacích společností na trhu je hodně, nicméně my jsme přesvědčeni, že Develor patří mezi ty, které to dělají jinak, moderně, opravdově a hlavně s kýženým efektem.