Zavřít    

  DEVELOR Czech s.r.o.
  Korunní 2569/108
  101 00 Praha

  Všechny kontakty
  Kontaktujte nás    
  • Leadership a manažment
  • Postoj a nastavení mysli
  • Prodej, péče o zákazníka a vyjednávání
  • Osobní produktivita a komunikace
  • Budování týmu a spolupráce
  • Diverzita, rovnost a inkluze
  • Hodnocení a diagnostika
  • HR konsultink a koučink
  • Všechny služby
  Individuální diagnostika

  360° Zpětná vazba

  Individuální diagnostika

  Development Centrum (DC)

  Individuální diagnostika

  Assessment Centrum (AC)

  Organizační diagnostika

  Happy At Work

  Organizační diagnostika

  Analýza firemní sítě (CX-Ray)

  Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Projít všechny služby

  Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Prohlédnout všechny zdroje
  Nestačí JEDNAT agilně, je potřeba BÝT agilní

  Vidíme společnosti, které tráví nesmírně mnoho času a peněz implementací agilních postupů, školením SCRUM master nebo najímáním agilních koučů. Navzdory všemu tomu úsilí však 9 z 10 agilních transformací nedokáže vnést do organizace schopnost přizpůsobit se měnícím se podmínkám na trhu. To, co jim často chybí, je příprava jejich lidí na výzvy, úkoly a dovednosti v nových rolích.

  Organizace, tým nebo i jednotlivec se nestane agilním pouze po ukončení formálního kurzu nebo programu. Přinejmenším ne, dokud nebudou schopni implementovat agilní principy do svého každodenního života. Proto se často zaseknou na úrovni dělání agility, ne být agilními.

  Insight 1

  Nový přístup si vyžaduje nové myšlení

  Žijeme ve světě VUCA (Volatility = těkavost, Uncertainty = nejistota, Complexity = komplexnost, Ambiguity = nejednoznačnost). Zažíváme ho každý den. Je důležité si uvědomit, že agilní organizace není módním trendem, ale jednou z cest jak překonat výzvy turbulentních časů. Dosažení tohoto uvědomění u kolegů pomůže odstranit jejich negativní postoj vůči agilní transformaci.

  Na to, abychom pomohli klientům při zavedení této změny a rozvoji vhodného myšlení, přinášíme angažující program Výzva VUCA světa. Během tohoto gamifikovaného programu účastníci poznají a pochopí výzvy, naučí se, jak se s nimi vypořádat pomocí různých nástrojů a technik a procvičí si týmové a individuální rutiny agilního přístupu.

  Insight 2

  Agilní a zároveň ne agilní?

  Agilní metodika a agilní projektový management si získávají stále větší oblibu. Metoda vznikla v prostředí softwarového vývoje, ale v současnosti ji využívá stále více společností i mimo IT. Navzdory mnohým výhodám však agilní přístup není vhodný pro každou společnost a každou část jejího podnikání.

  Pro mnoho firem je nejlepší zachovat jejich tradiční provozní model a zároveň využívat výhod agility ve vybraných projektech. Z tohoto důvodu se musí určit vhodné oblasti na nasazení agilních postupů a naučit lidi, jak agilně jednat v organizaci, která je agilní a tradiční zároveň.

  Potřebujete pomoct s Agilitou?

  Spojme se a vymysleme to správné řešení pro vás.
  Zanechte nám vaše kontaktní údaje a brzy se vám jeden z nás ozve.