Zavřít
 Zavřít

DEVELOR Czech

Všechny kontakty
Magazine  

Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
Projít všechny služby

Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
Prohlédnout všechny zdroje
  Kontaktujte nás

Cílová skupina

Počet zapojených

Rozličné skupiny v rámci celé organizace

Jak dlouho to bude trvat

Mapování cesty zaměstnance je strukturovaný proces, kdy si vizuálně popisujeme celkovou zkušenost ve všech fázích interakce se společností, ať už z pohledu uchazeče o práci nebo zaměstnance. Cesta je komplexním pohledem na celý životní cyklus zážitků/ zkušeností, kterými zaměstnanec/ uchazeč prochází. Od prvního střetu se společností, přes nespokojenost v práci, až po odchod ze společnosti.

Náš přístup k mapování cesty zaměstnance se zaměřuje na:

1. Zkušenosti, které by uchazeč/ zaměstnanec chtěl od společností získat.

2. To, co chce organizace potenciálnímu i stávajícímu zaměstnanci poskytnout.

Pomocí cesty můžeme snadno vyhodnotit a vylepšit aktuální fungování z pohledu životního cyklu zaměstnance. Během projektu hledáme odpověď na otázku: „Jsou naše procesy a postupy ve vztahu k lidem atraktivní a poutavé?”

První fáze je zaměřena na hodnocení aktuálního stavu, kdy upřímně a přímo hodnotíme zkušenosti zaměstnanců. Sledujeme při tom 4 fáze cesty uchazeče a zaměstnance. Ve druhé fázi designujeme požadovaný stav, kdy se snažíme implementovat všechny věci, přinášející okamžitý prospěch a také strategické projekty.

Jako v každém konzultačním projektu, i zde o úspěchu rozhoduje implementace. Můžeme vytvořit vynikající nápady, které „ jen vložíme do šuplíku” nebo vytvoříme takovou hodnotovou propozici pro zaměstnance, která naše snahy přetaví do výjimečné reality pro každého, kdo pro společnost pracuje nebo bude pracovat.

Trvání

  • 4 – 6 týdnů na mapování cesty (pokud jsou již vytvořeny osobnosti zaměstnance a hodnotová propozice pro zaměstnance)
  • 8 – 12 týdnů na mapování cesty (pokud dříve nerealizoval žádný projekt zaměřený na branding společnosti)
  • 3 – 6 měsíců na podporu provádění (volitelné)

Pracujeme na LEAN principech, žádný den nestráví zbytečnými činnostmi. Celý projekt zabírá 3 – 10 dní workshopů, s účastí zástupců společnosti.

Máme standardizovaný, osvědčený a otestovaný proces mapování cesty zaměstnance (MCZ), který vždy plně přizpůsobíme konkrétním požadavkům a specifikům společnosti.

Naše zaměření je interní i externí, MCZ řídí nejen náborové aktivity (přilákání talentů), ale i udržení a angažovanost stávajících zaměstnanců. Šetříme vám náklady a zvyšujeme efektivitu náborového marketingu. Jsme schopni výsledky projektu znovu použít v jiných útvarech společnosti nebo rozšířit projekt na jiná místa a krajiny.

Potřebujete pomoct s mapováním cesty zaměstnance?

Pojďme si promluvit a najít to správné řešení pro vás.
Zanechte své kontaktní údaje a my se vám brzy ozveme.

Související řešení