Zavřít
 Zavřít

DEVELOR Czech

Všechny kontakty
Magazine  

Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
Projít všechny služby

Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
Prohlédnout všechny zdroje
  Kontaktujte nás

Cílová skupina

  • Projektový tým
  • HR (nábor, rozvoj a vzdělávání) a komunikační oddělení
  • Můžou se zapojit i další zaměstnanci společnosti

Počet zapojených

Rozdílné skupiny v rámci celé organizace

Jak dlouho to bude trvat

6 - 12 týdnů

Onboarding je proces integrace nového zaměstnance do společnosti a její kultury, jakož i zprostředkování potřebných nástrojů a informací, díky kterým se nový zaměstnanec může stát produktivním členem týmu. Kromě přípravy zaměstnance na práci, musíme zároveň udržovat nebo zvyšovat jeho/ její angažovanost. Akuálně je velkou výzvou pro mnohé manažery realizovat celý proces nebo jeho část online, kdy nováček nemá dostatek kontaktu s nadřízeným ani s týmem.

Proces začíná vyhodnocením současné praxe, kde se zaměřujeme na role a odpovědnosti, materiály a dokumentaci o školeních, systémy, startovací balíčky a speciální dárky. Fáze hodnocení může být komplexní nebo může proběhnout jako týdenní mini diagnostika. Dojmy nedávno přijatých zaměstnanců i pohledy na firemní hodnoty, slouží jako základní informace o nedostatcích, které je třeba vyřešit.

Employee Onboarding development

Během fáze designu a vývoje lze proces revidovat, změnit časová nastavení a aktivit, aktualizovat a vylepšit tréninkové materiály. Pro každou fázi poskytujeme konkrétní návrhy, např. jak by mohl vypadat 1. den, 1. týden, atd.

Implementaci návrhů nenecháme jen na vás, budeme vás dostatečně podporovat. V rámci podpory zaškolíme přímé nadřízené, interní trenéry a další odpovědné odborníky, jako např. náborové pracovníky, IT či compliance oddělení. Kvalitu implementace navrhujeme měřit pomocí předem definovaného listu progresu (tzv. Dashboardu), abychom tak mohli identifikovat další potenciální nedostatky, které je třeba vyřešit.

Metoda mapování cesty zaměstnance se používá jako strukturovaný přístup, a slouží tedy jako komplexní náhled. Zaměřujeme se nejen na zkušební dobu, ale i na období od zveřejnění oficiální pracovní nabídky. Facilitujeme celý proces a přispíváme k nápadům pomocí referenčních kritérií, případových studií a osvědčených postupů. Naše rozsáhlé odborné znalosti v oblasti odborné přípravy a rozvoje nám umožňují vyhodnotit vstupní vzdělávací program a přijít s praktickými návrhy, případně vyškolit lidi, kteří se podílejí na tomto procesu, aby dosáhli lepšího zapojení a dopadu.

Potřebujete pomoct s rozvojem zaměstnanců během onboardingu?

Pojďme si promluvit a najít to správné řešení pro vás.
Zanechte své kontaktní údaje a my se vám brzy ozveme.

Související řešení