Zavřít
 Zavřít

DEVELOR Czech

  Všechny kontakty
  Aktuální dění
  Magazín  

  Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Projít všechny služby

  Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Prohlédnout všechny zdroje
    Kontaktujte nás

  Kdy a kde?

  21. října 2021 14:00 - 17:00
  Pražské uličky

  Pro koho?

  Pro interní HR profesionály a manažery.
  Kapacita omezená na 20 osob.

  Za kolik?

  Potvrzení účastníci se mohou zúčastnit zdarma

  Jak podpořit týmového ducha? Společné zážitky jsou odpovědí a vždy jí byly. Pojďte tedy jeden zažít s námi a s dalšími HR nadšenci. Poznejte Prahu novýma očima, řešte společné výzvy, bavte se.

  Teambuildingové aktivity zažívají renesanci

  Po letech v pozadí se teambuildingy opět dostaly do hledáčku manažerů a HR profesionálů. Všichni jsme si uvědomili, že je potřebujeme.

  Kromě nespočtu skvělých virtuálních teambuildingů a menších týmových aktivit si své místo opět našla i osobní střetnutí “face to face”.

  Zažijte Prahu společně trochu jinak

  V rámci naší dvouapůlhodinové aktivity City Hunt Prague vás zveme, abyste na vlastní kůži Prahu poznali zcela novýma očima.

  Budete rozdělení do týmů, jejichž úkolem bude plnit řadu úkolů na různých místech Starého Města pražského. Ujdete celkem 3,2 kilometru, pořídíte stovky fotografií.

  Úkoly dostáváte prostřednictvím tabletu a aplikace Genially. Za každý splněný úkol získáváte body,  respektive, protože jsme  proslulý národ piva, získáváte Pivečka :). Vyhrává tým, který získá nejvíce piveček, ale získají samozřejmě všichni – zážitek a zábavu.

  Jak bude probíhat naše společné odpoledne?

  Sejdeme se u Rudolfina. A pak to půjde velmi rychle:

  • Úvod, informace o průběhu odpoledne, přidělení tabletů týmům/ otevření linku na vašich smartphonech (15 minut)
  • Samotný City Hunt (cca 120 minut)
  • Shrnutí a diskuse (15-30 minut)

  Samozřejmě, po programu a vyzkoušení aktivity vás zveme k neformálnímu posezení s vaším oblíbeným nápojem.

  Registrujte se a zažijte skvělou atmosféru městského teambuildingu s kolegy z oboru HR. Kdo ví, třeba během těchto tří hodin najdete inspiraci, jak vyřešit složitý problém. A i kdyby ne, alespoň se pobavíte a navážete nové kontakty.

  Kdo je organizátor – DEVELOR?

  DEVELOR je mezinárodní lídr v oblasti firemního vzdělávání a rozvoje. Naším posláním je rozvíjet jednotlivce a týmy v práci. Toho dosahujeme prostřednictvím vysoce interaktivního a zapamatovatelného učení. Využíváme nejmodernější přístupy k podpoření dlouhodobé změny chování – od koncepčního návrhu programů, přes na míru šité aktivity zaměřené na rozvoj obsahu až po podporu při realizaci. U vybraných projektů také prokazatelně měříme dopad na rozvoj. Zabýváme se rozvojem lidí a děláme to rádi.

  Pražskými uličkami vás budou provázet

  Petra Chaloupková (CZ) | Trenérka, konzultantka rozvoje

  Petra má dlouholeté zkušenosti z firemního prostředí, které využívá při školeních a poradenství. Je také propagátorkou mindfulness a pomáhá lidem zvládat stres, kterého v hybridním prostředí je více než dost.

   

   

  Lucie Urbanová (CZ) | Konzultantka rozvoje, facilitátorka týmových aktivit

  Lucie je v našich řadách nováčkem, ale už si našla své pevné místo. Je skvělým průvodcem při týmových aktivitách a také pomáhá připravovat řešení pro klienty. Lucie stojí za přípravou celé  City Hunt aktivity “Po stopách Starého Města pražského”.

   

  Těšíme se na vás na HR City Hunt v Praze.Upozorňujeme, že během akce budeme pořizovat fotografie a krátké videozáznamy pro marketingové účely. Registrací souhlasíte s pořizováním a používáním záznamů.

  Registrujte se do 19.10. 12:00

  Po registraci vám zašleme automatické potvrzení. Poté ověříme vaši registraci a do 48 hodin vám zašleme pozvánku do kalendáře. Pak bude vše připraveno, abyste si mohli užít jedinečný městský teambuilding.