Zavřít
 Zavřít

DEVELOR Czech

  Všechny kontakty
  Magazín  

  Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Projít všechny služby

  Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Prohlédnout všechny zdroje
    Kontaktujte nás

  S příchodem pandemie musely mnohé společnosti čelit nečekaným změnám.

  Digitalizace, kterou někteří považovali za dalekou budoucnost, se stala během několika dní realitou. A najednou jí bylo zapotřebí přizpůsobit vše v rámci fungování firmy.

  Rychlé změny si v této nejisté době vyžadují nová řešení ze strany vyššího managementu. Lídři jsou téměř neustále nuceni přehodnotit své role a zodpovědnosti aby splnili nároky nové reality. Za nevyhnutelné pro úspěch jednotlivce i společnosti v DEVELORu považujeme VUCA nastavení mysli. Právě díky němu mohou vzniknout adaptivní lídři, kteří budou schopni reagovat i na neočekávané externí změny různými způsoby – například včetně vzniku hybridních týmových struktur.

  Mnoho lidí má problém integrovat neustálé změny, které nám život přináší. Koronavirus byl jednou z těch největších změn, se kterou jsme se museli vyrovnat. Rozhodně ale nebyl změnou poslední. Pokud společnosti dosáhnou správného nastavení mysli svých zaměstnanců, budou schopny flexibilněji reagovat a nepodléhat panice nebo nejistotě, které mohou nastat.

  Celý e-book si v slovenském jazyku můžete zdarma stáhnout níže.

  My v DEVELORu pomáháme jednotlivcům, týmům a organizacím na cestě k maximalizaci lidského potenciálu a hledání nového způsobu práce uprostřed změn. Přečtěte si náš e-book hybridní práce, ve kterém nabízíme několik rad, jak i přes překážky zvládat hybridní práci.

  Měníme myšlení, chování a rutiny lidí online i offline.

   

   

   

  Stáhněte si e-book zdarma

  Díky našim ověřeným zkušenostem si s novými výzvami při hybridní týmové spolupráci jednoduše poradíte.   Související články