Zavřít
 Zavřít

DEVELOR Czech

  Všechny kontakty
  Magazín  

  Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Projít všechny služby

  Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Prohlédnout všechny zdroje
    Kontaktujte nás

  Na přežití firmy v dnešním nejistém světě je zapotřebí více než jen štěstí. Za základ považujeme schopné manažery, osvědčené postupy a zkušenosti. Rozhoduje myšlení klíčových lidí a jejich schopnost zvládat nepředvídatelné situace s neověřenými řešeními.

  Jsme přesvědčeni, že v moderním světě je pro zachování efektivity zapotřebí osvojit si správné myšlení v různých oblastech. Máte pocit, že vám na vykonávání práce chybí jasné odpovědi? Že tradiční vedení lidí už nefunguje, protože jsme nuceni pracovat novými způsoby? Máte pravdu.

  Moderní lídr se už nemůže spoléhat na způsoby, kterými ho vedl jeho nadřízený. Často musí zkoušet metodu pokus – omyl.  Je nucený přehodnotit svůj dosavadní způsob myšlení a hledat nové způsoby fungování. Právě VUCA nastavení mysli je klíčem k uchopení nových výzev, rutin a postupů.

  V našem e-booku vám poskytneme přehled vhodných způsobů myšlení moderního zaměstnance a poukážeme na praktické možnosti, jak je mohou manažeři a odborníci na lidské zdroje rozvíjet – osobně i organizačně.

  Celou e-knihu si můžete zdarma stáhnout níže.

  V DEVELORu pomáháme jednotlivcům, týmům a organizacím na cestě k maximalizaci lidského potenciálu a hledání nového způsobu práce uprostřed změn.

  Měníme myšlení, chování a rutiny lidí online i offline.

   

   

  Stáhněte si e-book zdarma

  Objevte díky našemu e-booku rady pro manažery, akceptujte novou realitu a staňte se tak moderním lídrem i vy.   Související články