Jaké výzvy řešíme

Jak přispívá Develor Vašemu osobnímu a firemnímu růstu? Jaké výzvy řešíme?

To vše záleží na tom, z jakého pohledu naše stránky čtete:

Pokud jste HR profesionál, který nakládá s HR rozpočtem moudře a předkládá o tom jasné důkazy, je pro Vás čtení těchto stránek naprosto adekvátní.  Díky naší metodologii navazujících hodnot (podpořenou Kirkpatrick metodologií) Develor jasně propojuje konzultace a tréninkové aktivity s přímými důkazy o dosažených byznys výsledcích. V praxi to znamená, že hodnotu vzdělávacího programu budete moci demonstrovat v měřitelném formátu. Měřitelné výsledky Vám garantují větší uznání a ohodnocení HR či L&D oddělení ve Vaší společnosti. Důkazy o našem přístupu můžete získat prostudováním našich případových studií s měřitelnými výsledky.

Pokud jste HR profesionál,  mohlo by Vás zajímat velmi různorodé a kvalitní portfolio konzultací a tréninků v našich 4 klíčových oblastech (rozvoj lídrů, rozvoj prodeje, rozvoj talentů a rozvoj týmů a organizací) nebo jednoduše procházet naším portfoliem produktů. Zpětná vazba, kterou po tréninku od účastníků získáte, by měla přispívat k pozitivnímu vnímání HR oddělení v rámci Vaší společnosti. Díky naší vysoce kvalitní péči o zákazníky a našemu unikátnímu X-Learning přístupu budou účastníci vnímat trénink jako skutečně přínosný a zapamatovatelný..

Pokud jste byznys lídr, Vaší starostí je dosažení byznys KPIs (Key Performance Indicators – Klíčové ukazatele výkonnosti). Develor má ve svém sloganu “měřitelné výsledky“, to znamená, že jakákoliv naše intervence může být přímo navázána na Vaše byznys očekávání a to v měřitelném formátu. Takže i v úplném začátku projektu uvidíte důkazy, jak Develor intervence přímo ovlivňuje KPI, které jsou pro Vás zásadní. Podívejte se na některé naše případové studie, kde Develor garantoval splnění byznys očekávání a přímo se podílel na zvýšení prodeje, zákaznické spokojenosti či měřitelném nárůstu kompetencí talentů.

Pokud jste účastník, mohlo by Vás zajímat více o tom, jak Develor zajišťuje, že je jeho účení zapamatovatelné, změny chování zvládnutelné a výsledky měřitelné. Také je pro Vás důležité, že čas, který investujete do svého rozvoje, strávíte užitečně jak z pohledu obsahu tréninku, tak z pohledu toho, že Vás trénink bude bavit. Develor dělá učení zábavnější díky své originální platformě EnterTraining. Abyste se dozvěděl, v jakých oblastech Develor rozvíjí kompetence, projděte si naše portfolio produktů.