Naše hodnoty

EXCELENCE

“Dokonalost vždy přichází zevnitř. Každý kompromis na úkor kvality, přináší další kompromis. Já vždy dělám krok navíc, abych dokonalosti dosáhnul, protože to je faktor, který nás může odlišit a udělat naše zákazníky obzvláště úspěšné.”

Zsolt Pozvai, CEO Develor International

DISCIPLÍNA

“Dodržuji sliby a závazky, které jsem dal svým klientům a kolegům. Než se klientovi k něčemu zavážu, předem upřímně komunikuji, co jsme a nejsme schopni zajistit.”

Stanislav Tichy, Sales Director Develor Czech

VZDĚLÁVÁNÍ & ROZVOJ

“Spíše než neustálé zlepšování našeho know-how, systematicky rozvíjíme a designujeme chování, která přináší byznys výsledky našim zákazníkům.“

 

 Imre szűcs, Director of Knowledge Management Develor International

 VÝKON

“V mysli mám konečný výsledek a vždy usiluji o jeho dosažení. V každém projektu, na kterém pracuji, investuji mnoho energie do pochopení klíčových faktorů úspěchu. Když vytváříme nebo realizujeme řešení pro klienty, v hlavě mám vždy ‘Think Performance’.”

Martin Kunc, Managing Director Develor Slovakia

RESPEKT  & PARTNERSTVÍ

“Ať už se jedná o naše kolegy, partnery či klienty, vždy hledáme dlouhodobé, etické a férové partnerství, které je založeno na hlubokém respektu ostatních kultur, myšlenek a osobních rozdílností. Respekt vůči ostatním je základem Develor komunity.”

Emmanuel Saincaize, International Network Director, Develor International