Heinrich Homola

Heinrich je koučem a trenérem společnosti DEVELOR Czech s.r.o. Specializuje se na systemické koučování a na úspěšné zvládání změn – change management.

Koučinkové zkušenosti Heinricha jsou spojeny s vlastníky a vedoucími pracovníky českých i mezinárodních firem. Působí pro individuální klienty, i pro management týmy.

Zkušenosti jako trenér má Heinrich v marketingových, salesových a manažerských tématech. Působí jako inspirativní speaker na firemních akcích a pravidelně hostuje jako externí lektor na pražské VŠE.

 

2015-souč.

 

 

 

2013-2015

 

 

2008-souč.

2007-souč.

 

 

2004-2006
2000-2004

 

 

 

 

1993-2000

 

 

 

1988-1993

Nezávislý interim manager

Například obnovil tah na bránu německé pobočky jedné česko – německé společnosti jako ředitel v Kolínem nad Rýnem.

 

Compagnie des Alpes – Musée Grévin, generální ředitel muzea Grévin Praha

Zprovoznil muzeum Grévin v Praze, od nuly vybudoval fungující výkonný tým, který dovedl muzeum k TOP 10 turistickým atrakcím v Praze.

 

DEVELOR Czech, Kouč a trenér

Nezávislý systemický individuální a skupinový kouč

 

VITANA a.s. (CZ, SK), Generální ředitel

Jako generální ředitel českého potravinového gigantu Vitana a.s. byl zodpovědný za spotřebitelské obchodní celky v České a Slovenské republice.

 

C.O.P. Consuling Partners GmbH (D), Spoluzakladatel a společník

Úspěšně pomohl klientům v širokém oborovém okruhu, ať už maloobchod (Tchibo Germany), telekomunikace (PTC-Era Poland) nebo FMCG (Tchibo CEE). A to jako poradce a také jako operační manager.

 

COTY (D, NL, CZ), Generální ředitel

Spouštěl Coty v České republice na počátku 90.let, poté vzkřísil obchod v Nizozemí a následně řídil německy hovořící region (D, A, CH).

 

Procter & Gamble (D, CZ), Brand manager

Naučil se marketingové řemeslo od píky v Německu a vedl nástup pracích prášků mezinárodního giganta do tehdejšího Československa.