Zavřít
 Zavřít

DEVELOR Czech

  Všechny kontakty
  Magazín  

  Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Projít všechny služby

  Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Prohlédnout všechny zdroje
    Kontaktujte nás

  Jak jistě mnozí víte, DEVELOR Czech patří spolu s dalšími pobočkami ve středo a východoevropských státech, ale i v některých asijských, do veliké, dynamicky se rozvíjející mezinárodní rodiny, v jejímž čele stojí DEVELOR Interntional. A byl to právě DEVELOR International, kdo 4. března letošního roku uspořádal první mezinárodní konferenci v regionu EMEA na téma „Zákaznická zkušenost (CX).“ Této oblasti se DEVELOR v posledním roce intenzivně věnuje, uskutečnil například rozsáhlý průzkum týkající se zákaznické zkušenosti a s úspěchem doručil i první CX projekty klientům. Konference se setkala s velikým ohlasem, konala se v Budapešti za účasti 10 zemí a téměř sto účastníků, kteří si vyslechli poutavé přednášky řečníků a mohli sdílet své zkušenosti v průběhu mnohých workshopů. Akce byla velice inspirativní a podnětná a tímto ještě jednou děkujeme všem zúčastněným, přednášejícím i celému týmu organizátorů za skvělou přípravu a průběh!

   

  CX

  Na závěr konference se konalo slavnostní předání cen za nejlepší CX projekt v roce 2014. Telekom Maďarsko převzal cenu za svůj program Mobile Scholar a cenu za „Nejlepší Customer Experience Projekt 2014“ získal K&H Bank za inovativní, personalizované úvěrové poradenské služby. Oceněným moc gratulujeme!

  Zvládejte hybridní operace

  Zanechte váš e-mail a získejte nejnovější elektronickou knihu nabitou testovanými tipy, jak pracovat v hybridním týmu.   Související články