Zavřít    

  DEVELOR Czech s.r.o.
  Korunní 2569/108
  101 00 Praha

  Všechny kontakty
  Kontaktujte nás    
  • Leadership a manažment
  • Postoj a nastavení mysli
  • Prodej, péče o zákazníka a vyjednávání
  • Osobní produktivita a komunikace
  • Budování týmu a spolupráce
  • Diverzita, rovnost a inkluze
  • Hodnocení a diagnostika
  • HR konsultink a koučink
  • Všechny služby
  Individuální diagnostika

  360° Zpětná vazba

  Individuální diagnostika

  Development Centrum (DC)

  Individuální diagnostika

  Assessment Centrum (AC)

  Organizační diagnostika

  Happy At Work

  Organizační diagnostika

  Analýza firemní sítě (CX-Ray)

  Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Projít všechny služby

  Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Prohlédnout všechny zdroje

  Tréninkové a konzultační společnosti často oslovují s potřebou rozvoje kompetencí lidí nebo potřebou restrukturalizace organizace nebo oddělení.

  My v první řadě MYSLÍME NA VÝKON.

  Koncept DEVELORu Think PerformanceTM je založen na Kirkpatrickově metodologii. Zatímco většina profesionálů vnímá Kirkpatrickův 4 krokový model jako nástroj měření, DEVELOR (s certifikovanými konzultanty Kirkpatrickovy metody) jej využívá i jako nástroj na plánování.

  Při přípravě rozvojového programu zákazníka žádáme, aby se zamysleli, jakých indikátorů výkonu (KPI) by chtěli u cílové skupiny dosáhnout. Nadefinujeme tak nejdříve očekávaný výstup a návrh rozvojového programu je pak jen posledním krokem v přípravné fázi.

  Když se shodneme na měřitelných cílech projektu, následně můžeme identifikovat klíčové chování všech cílových skupin, které se mají zlepšit. Naučili jsme se, že dlouhodobou změnu a pozitivní obchodní výsledek docílíme pouze pokud existuje strukturovaná matice nástrojů, která podpoří nové chování. Následným logickým krokem v procesu je tedy identifikace klíčových aktivátorů úspěchu.

  Po nastavení výše zmíněných indikátorů, začneme s designem tréninkového programu. Naše tréninky jsou plně nastaveny na rozvoj klíčového chování.

  Po skončení tréninku se ujistíme, že společnost má nastavená klíčová opatření na mapování, podporu, upevňování a odměnu za uplatňování nových dovedností v praxi. Všechna tato opatření společně zaručují dosažení očekávaného výkonu. Jsme připraveni vyhodnotit náš výkon na základě předem dohodnutého systému a podpořit oddělení HR, aby uměli prokázat hodnotu, kterou program přinesl (ať už jde o leadership, prodej nebo management talentů).

  Přečtěte si o přístupu Think PerformanceTM, jeho dopadu a fungování v praxi v našich případových studiích, v sekci zdroje.

  Zvládejte hybridní operace

  Zanechte váš e-mail a získejte nejnovější elektronickou knihu nabitou testovanými tipy, jak pracovat v hybridním týmu.


   Související články