fbpx

Vítejme spolu v roce 2020

Ať je pro vás a pro nás nezapomenutelným zážitkem.

2020 je pro mnohé významný rok. Kulaté číslo s magickou symetrií v mnohých vyvolává velké očekávání.

Nespočet společností má pravděpodobně stanovenou vizi, kam se chce dopracovat v roce 2020. Není tomu jinak ani u nás v Develoru. Na regionální úrovni bylo naší vizí “20/2020” – být přítomni v dvaceti zemích do roku 2020. V tomto okamžiku víme, že tuto vizi nedokážeme naplnit a začali jsme pracovat na jejím redefinování.

Pro tým Develor na Slovensku byl rok 2019 významným rokem z několika pohledů. Třetí rok za sebou jsme uspěli v růstu celkového počtu tréninkových dní. V týmu trenérů si upevnili místo Zolo a Jaro, kteří výrazně zvýšili své zapojení. Vrátili se k nám Jana a Marek, kteří budou tvořit Go2Market, Marketing & Innovation tým. Přinesli jsme na trh Agilní projektový management se simulací Nová Káhira, zkompletovali jsme náš Balík přednášek k mentální houževnatosti a Engagement Toolbox (Balík nástrojů na podporu angažovanosti). Naše trenérky Martina a Petra získaly ocenění v rámci Learning & Development Awards.

To vše nás těší. Nejvíce se však radujeme z toho, že jsme tu byli pro naše klienty. Koneckonců, jaký mají výsledky smysl, pokud za nimi není hodnota?

V krátkých videích níže si můžete poslechnout, za co jsme vděční a naše osobní přání pro vás do roku 2020.

Těšíme se, že je tu nový rok. V jistém smyslu se “počítadla” vynulovala – začínáme s čistým štítem a jdeme do nového roku naplno. Více o tom, jak začínáme rok se dozvíte také v příspěvku z našich Develor Development Days.

Vítejme spolu v roce 2020!

Váš DEVELOR tým.

Autor: Marek Lutz, konzultant, tréner