Zavřít
 Zavřít

DEVELOR Czech

  Všechny kontakty
  Magazín  

  Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Projít všechny služby

  Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Prohlédnout všechny zdroje
    Kontaktujte nás

  amundsen-3Jsou Vaši manažeři přetrénovaní a říkají si „opět další (zbytečný) trénink manažerských dovedností?“ Ano, také nás nebaví nudné a neefektivní celodenní sezení ve školící místnosti, kdy neustále kontrolujeme hodinky a v hlavě nám běží myšlenky o tom, jak lépe se dal tento čas v zaměstnání využít. A proto Vám přinášíme další tip, jak ozvláštnit Vaše školení a okořenit ho zábavou, hrou, vlastním zapojením, přemýšlením, týmovou spoluprací a neobvyklým zážitkem.  Přijďte vyzkoušet náš inovativní zážitkový program rozvoje manažerů inspirovaný výpravou Roalda Amundsena s cílem dobýt jižní pól! Tento workshop je skvělým prostorem pro sdílení zkušeností s vedením lidí při řešení obtížných úkolů, s kterými se na své cestě potýká vůdce polární expedice.

  Inspirací během tohoto workshopu pro Vás bude silný příběh úspěšného lídra Amundsena a jeho týmu, který v nelítostných podmínkách dokázal díky skvělé strategii, přípravě, dobrému výběru členů týmu, ochotě jít do rizika, vynikajícímu leadershipu a zaměření na cíl dosáhnout úspěchu. Podíváme se, jaké výzvy museli účastníci výpravy zvládnout a promítneme si je na aktuální svět byznysu a každodenní reálné výzvy účastníků.

  K čemu je tento trénink/workshop dobrý:

  – Manažeři si uvědomí důležitost správné aplikace manažerských dovedností a začnou je vědomě využívat při dosahování týmových cílů

  – Na konkrétních praktických a komplexních situačních cvičeních, zasazených do kontextu Amundsenovy výpravy předvedou účastnící svůj způsob zvládání manažerských dovedností, jako jsou:

  •      pozitivní i negativní zpětná vazba
  •     delegování úkolů
  •     řešení konfliktů
  •     dosahování konsenzu s pomocí facilitace týmové porady
  •     a mnohé další


  Jak tento trénink/workshop probíhá:amundsen2

  Během cesty na jižní pól musí účastníci na hracím plánu absolvovat cvičení různých úrovní. V situačních cvičeních se zaměřujeme na rozvoj manažerských dovedností (např. dávání zpětné vazby, situační vedení lidí), které jsou nastaveny na simulované podmínky výpravy. Na základě obtížnosti cvičení a správnosti jeho plnění účastníci získávají finanční zdroje. Na konci realizační fáze se vyhodnocuje celková finanční efektivita výpravy. Ve fázi vyhodnocení účastníci procvičované dovednosti projektují na své aktuální výzvy a vypracují si vlastní akční plán.

  Vyjádření účastníků:

  • Bylo to zábavné, zajímavé, pestré, rychle to uteklo, vtáhlo mě to, oceňuji formu interakce a výměnu zkušeností s ostatními manažery z naší firmy.“
  • „Uvědomil jsem si věci, které možná dělám a neměl bych (a naopak).“
  • „Inspiroval jsem se od kolegů v tom, jak jinak se dají zvládat různé manažerské rutiny – oceňuji možnost porovnat, jak to dělám já a jak kolegové. To všechno nenudnou vtahující formou.

  Pro více informací kontaktujte Beu Broskovou: beata.broskova@develor.com

   

   

  Zvládejte hybridní operace

  Zanechte váš e-mail a získejte nejnovější elektronickou knihu nabitou testovanými tipy, jak pracovat v hybridním týmu.   Související články