fbpx

Káva s DEVELORem – Insights Discovery

Zveme vás na další Kávu s DEVELORem a to 10.5.2018 v 8:30 v tradičním prostředí hotelu Alwyn na Karlíně!

Tentokráte se můžete těšit na naši vlajkovou loď (a dlouhodobý bestseller) osobnostní typologii Insights Discovery a její použití v lektorské a koučinkové praxi.

Insights Discovery je o zvyšování efektivity osobní, manažerské, obchodní, týmové i efektivity celé organizace. Mnoho z našich nadnárodních klientů používá Insights Discovery jako rozvojový nástroj celosvětově a to pro sebepoznání mladých nadějných talentů i pro rozvoj top management týmů.

Typologie Insights Discovery dává lidem ve firmě společnou řeč a pomáhá jim budovat vzájemnou důvěru i dát si otevřenou a přitom nezraňující zpětnou vazbu. Pro sebereflexi a rozvoj otevírá i zkušené manažerské harcovníky. Nechává za sebou nadšené účastníky, kteří si odnesli něco hodnotného jak pro práci, tak do osobního života. Pravidelně máme klienty, kteří Insights profil kupují soukromě jako dárek pro své blízké.

Čtyřbarevný jazyk Insights brání lacinému škatulkování a učí skrze barvy rozvíjet vnímavost k různým aspektům svého nitra a k silným stránkám i citlivost a toleranci k ostatním. Je to systém ojedinělý svou praktičností, relevantností a současně v UK standardizovaná psychodiagnostická metoda s ověřenou validitou a reliabilitou.

Přijďte se přesvědčit osobně!