Zavřít
 Zavřít

DEVELOR Czech

  Všechny kontakty
  Magazín  

  Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Projít všechny služby

  Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Prohlédnout všechny zdroje
    Kontaktujte nás
  Go back

  Martin Kunc

  Managing director, konzultant

  Můj přístup k životu a tréninku: Vědět nestačí, vědomosti musíme uplatnit. Dobrá vůle nestačí, musíme jednat. Tomuto věříme u nás v DEVELORu. A jak jednáme? Abychom naše zákazníky přivedli k úspěchu.

  Martin je zakládajícím partnerem společností DEVELOR Czech (2003), DEVELOR Slovakia (2006) a DEVELOR Middle East (2013). Je ředitelem a konzultantem DEVELOR Czech. Nejvíce vyniká ve strategickém řízení, agilní transformaci, leadershipu pro seniorní manažery a zákaznické zkušenosti.

  Martin pracoval 5 let v Dubaji, kde vedl projekty transformace CX pro největšího poskytovatele služeb v Perzském zálivu, společnost Emirates Telecom. V letech 2013 - 2018 získal Etisalat v oblasti CX několik cen a stal se nejhodnotnější značkou v MENA. Před působením v DEVELOR Martin pracoval v Budapešti pro společnost Procter & Gamble na manažerských pozicích v oblasti marketingu. Během studia založil a vedl IT společnost NETgraphic. Martin miluje svou práci a velmi rád pracuje na rozvoji lidí a organizací.

  Expertiza

  • workshopy pro top management, strategický konzulting,
  • leadership 3.0., praktický leadership,
  • agilní vedení, řízení změn, prodej, B2B prodej, strategické řízení zákazníků, vyjednávání, zákaznická zkušenost (CX), mapování cesty zákazníka a její vylepšování, organizační design, řízení procesů, digitalizace

  Reference

  Abbott Laboratories, Allianz, Automotive Group, Coca Cola Confal, Celgene, Colas, Johnson Controls International, Etisalat, Eset, Fincentrum, Fortuna, Google, Gratex, Holcim, Hyundai, T-Com, Nissan, Novartis, OTP banka, Pivovary Topvar, Price Waterhouse Coopers, Procter & Gamble, O2, Plzeňský Prazdroj, Poštová banka, RWE IT, Salesianer Mietex, Sanofi Aventis, Samsung Logistics, Seat, Škoda Auto, Slovenské elektrárne, Slovenská sporiteľňa, Slovak Telekom, SPP, T-Mobile, US Steel, UniCredit, Vodafone, VÚB banka, VÚB Leasing, Východoslovenská energetika, Zentiva, Wuestenrot

  Zkušenosti

  2020 - trvá DEVELOR Czech, výkonný ředitel
  2018 - trvá DEVELOR Slovakia, výkonný ředitel
  2014 - 2018 DEVELOR Middle East, výkonný ředitel
  2006 - 2013 DEVELOR Slovakia, výkonný ředitel
  2003 - 2006 DEVELOR Czech, výkonný ředitel
  2000 - 2003 Procter & Gamble Central Europe, brand manažer
  1998 - 2003 Procter & Gamble Czech and Slovak Republic, manažer pro spotřebitelský marketing
  1996 - 1998 NetGraphic IT, manažer prodeje

  Jazyky, ve kterých trénuje

  česky, anglicky