Zavřít
 Zavřít

DEVELOR Czech

Všechny kontakty
Magazine  

Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
Projít všechny služby

Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
Prohlédnout všechny zdroje
  Kontaktujte nás
Go Back

Martin Kunc

Managing director, konzultant

Můj přístup k životu a tréninku: Vědět nestačí, vědomosti musíme uplatnit. Dobrá vůle nestačí, musíme jednat. Tomuto věříme u nás v DEVELORu. A jak jednáme? Abychom naše zákazníky přivedli k úspěchu.

Martin je zakládajícím partnerem společností DEVELOR Czech (2003), DEVELOR Slovakia (2006) a DEVELOR Middle East (2013). Je ředitelem a konzultantem DEVELOR Czech. Nejvíce vyniká ve strategickém řízení, agilní transformaci, leadershipu pro seniorní manažery a zákaznické zkušenosti.

Martin pracoval 5 let v Dubaji, kde vedl projekty transformace CX pro největšího poskytovatele služeb v Perzském zálivu, společnost Emirates Telecom. V letech 2013 - 2018 získal Etisalat v oblasti CX několik cen a stal se nejhodnotnější značkou v MENA. Před působením v DEVELOR Martin pracoval v Budapešti pro společnost Procter & Gamble na manažerských pozicích v oblasti marketingu. Během studia založil a vedl IT společnost NETgraphic. Martin miluje svou práci a velmi rád pracuje na rozvoji lidí a organizací.

Expertiza

  • workshopy pro top management, strategický konzulting,
  • leadership 3.0., praktický leadership,
  • agilní vedení, řízení změn, prodej, B2B prodej, strategické řízení zákazníků, vyjednávání, zákaznická zkušenost (CX), mapování cesty zákazníka a její vylepšování, organizační design, řízení procesů, digitalizace

Reference

Abbott Laboratories, Allianz, Automotive Group, Coca Cola Confal, Celgene, Colas, Johnson Controls International, Etisalat, Eset, Fincentrum, Fortuna, Google, Gratex, Holcim, Hyundai, T-Com, Nissan, Novartis, OTP banka, Pivovary Topvar, Price Waterhouse Coopers, Procter & Gamble, O2, Plzeňský Prazdroj, Poštová banka, RWE IT, Salesianer Mietex, Sanofi Aventis, Samsung Logistics, Seat, Škoda Auto, Slovenské elektrárne, Slovenská sporiteľňa, Slovak Telekom, SPP, T-Mobile, US Steel, UniCredit, Vodafone, VÚB banka, VÚB Leasing, Východoslovenská energetika, Zentiva, Wuestenrot

Zkušenosti

2020 - trváDEVELOR Czech, výkonný ředitel
2018 - trváDEVELOR Slovakia, výkonný ředitel
2014 - 2018DEVELOR Middle East, výkonný ředitel
2006 - 2013DEVELOR Slovakia, výkonný ředitel
2003 - 2006DEVELOR Czech, výkonný ředitel
2000 - 2003Procter & Gamble Central Europe, brand manažer
1998 - 2003Procter & Gamble Czech and Slovak Republic, manažer pro spotřebitelský marketing
1996 - 1998NetGraphic IT, manažer prodeje

Jazyky, ve kterých trénuje

česky, anglicky