Zavřít
 Zavřít

DEVELOR Czech

  Všechny kontakty
  Magazín  

  Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Projít všechny služby

  Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Prohlédnout všechny zdroje
    Kontaktujte nás

  IMG_3640Zaměření Mezinárodní konference Develor (DIRECT) letos bylo na trendy trhu, měřitelnost tréninkového efektu a nová inovativní řešení.

  Více než 50 Develoráků ze 14 zemí se sešlo na týden v Dunakiliti, aby sdíleli své znalosti, diskutovali konkrétní témata svých klientů a poznali nové metody a řešení. Externí facilitátoři a lektoři dodávali programu přidanou hodnotu a jednou z nejpopulárnějších částí byla prezentace Michala Bača, Head of Learning and Development ve VUB Banka (SanPaolo Group). Účastníci identifikovali hlavní trendy tréninkového&konzultačního odvětví a možné odpovědi na výzvy, kterým tréninkové společnosti budou v příštích letech čelit. Trénink není mrtvý, ale významně se mění.  Náš Think Performance přístup je správnou volbou na tuto situaci pro ty klienty, kteří jsou zavázáni byznys výsledkům. Konference byla současně příležitostí k uvedení nových legendárních cvičení jako Develor Diplomcie a Příběh Amundsena, která jsou nyní dostupná již pro naše klienty.

  Zvládejte hybridní operace

  Zanechte váš e-mail a získejte nejnovější elektronickou knihu nabitou testovanými tipy, jak pracovat v hybridním týmu.   Související články