fbpx

Česko-slovenské TTT, Kraví hora, 18.-19.1.2018

V lednu jsme opět navázali na naši těžko uvěřitelnou desetiletou tradici pořádání Česko-slovenského TTT (tréninku trenérů) a v hojném počtu jsme se sešli ve svobodné republice Kraví hora na jižní Moravě. Dvoudenní a jako vždy velmi intenzivní program nenarušil ani půldenní výpadek proudu, což otestovalo naše vizuálně facilitační a obecně improvizační techniky:) Zbývá dodat, že někteří z našich kolegů už mají letos po mezinárodním TTT v Dunakiliti a této akci na kontě 5 dní velice intenzivního osobního rozvoje a to máme teprve polovinu ledna!! To je jedna z klíčových výhod DEVELORu – investujeme do lidí a je to vidět!!

Průběh TTT měli na starost zkušení facilitátoři Bea Brosková a Standa Tichý. První den jsme šli “do sebe” a odpověděli jsme si na základní otázky v našem směřování, ať už firemním či individuálním. Díky Bee, specialistce na vizuální facilitaci, byla celá zasedačka brzo oblepená popsanými flipy. Druhý den nás čekala tzv. tender game a best practice sharing.

Jako externí hosté se představili Vašek Žárský z Vigouru (HR větev Unicornu) a Jirka Jambor z AON. Vašek nám v rámci tender game zahrál reálného klienta s reálnou rozvojovou potřebou a čtyři týmy Develoráků soutěžili o nejlepší řešení. Jirka Jambor z AON nám představil koncept social selling a obecně best practice v rámci používání LinkedIn.