Zavřít
 Zavřít

DEVELOR Czech

  Všechny kontakty
  Magazín  

  Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Projít všechny služby

  Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Prohlédnout všechny zdroje
    Kontaktujte nás

  V lednu jsme opět navázali na naši těžko uvěřitelnou desetiletou tradici pořádání Česko-slovenského TTT (tréninku trenérů) a v hojném počtu jsme se sešli ve svobodné republice Kraví hora na jižní Moravě. Dvoudenní a jako vždy velmi intenzivní program nenarušil ani půldenní výpadek proudu, což otestovalo naše vizuálně facilitační a obecně improvizační techniky:) Zbývá dodat, že někteří z našich kolegů už mají letos po mezinárodním TTT v Dunakiliti a této akci na kontě 5 dní velice intenzivního osobního rozvoje a to máme teprve polovinu ledna!! To je jedna z klíčových výhod DEVELORu – investujeme do lidí a je to vidět!!

  Průběh TTT měli na starost zkušení facilitátoři Bea Brosková a Standa Tichý. První den jsme šli „do sebe“ a odpověděli jsme si na základní otázky v našem směřování, ať už firemním či individuálním. Díky Bee, specialistce na vizuální facilitaci, byla celá zasedačka brzo oblepená popsanými flipy. Druhý den nás čekala tzv. tender game a best practice sharing.

  Jako externí hosté se představili Vašek Žárský z Vigouru (HR větev Unicornu) a Jirka Jambor z AON. Vašek nám v rámci tender game zahrál reálného klienta s reálnou rozvojovou potřebou a čtyři týmy Develoráků soutěžili o nejlepší řešení. Jirka Jambor z AON nám představil koncept social selling a obecně best practice v rámci používání LinkedIn.

   

  Zvládejte hybridní operace

  Zanechte váš e-mail a získejte nejnovější elektronickou knihu nabitou testovanými tipy, jak pracovat v hybridním týmu.   Související články