Zavřít
 Zavřít

DEVELOR Czech

  Všechny kontakty
  Magazín  

  Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Projít všechny služby

  Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Prohlédnout všechny zdroje
    Kontaktujte nás

  Protože nám v DEVELORu záleží na tom, abychom se sami neustále rozvíjeli, posouvali kupředu a učili se novým věcem, počátkem letošního roku 2015 se v České republice konalo další, již tradiční setkání českých a slovenských kolegů z DEVELORu, na kterém jsme si předávali své know-how, zkušenosti a diskutovali aktuální otázky, cíle a strategie. Tato setkání slouží k vzájemnému obohacování a učení se a konají se dvakrát ročně. Letošní první zimní setkání se uskutečnilo ve dnech 21.-23.1. v Ledči nad Sázavou a přijali na něho pozvání i 3 externí hosté, z toho dva přímo z řad našich klientů.

  Panelová diskuse, ve které mezi sebou i s námi naši hosté v neformální atmosféře diskutovali, byla pro nás velkým přínosem. Bylo skvělé dostat přímou zpětnou vazbu na to, jak je DEVELOR zvenčí vnímán a zjistit, jaké jsou z pohledu našich hostů trendy na trhu vzdělávání, dozvědět se skutečné odpovědi na naše všetečné otázky a nestavět jen na domněnkách. Věříme, že tato pravidelná setkání nám pomohou neustále zlepšovat naše služby pro klienty a pružně reagovat na jejich potřeby. Jarce, Jenůfě a Filipovi tímto ještě jednou (a veřejně) velice děkujeme!

  Takto jsme se zaujetím diskutovali:

  panelovka 3

  Originální záznam z panelovky „pořídila“ do svého zápisníku naše talentovaná kolegyně Bea, která se specializuje na vizuální zaznamenávání (pokud byste měli zájem naučit se vytvářet podobné záznamy z Vašich porad, meetingů, jednání apod., neváhejte nás kontaktovat).

  panelovka zaznam 1

  Zvládejte hybridní operace

  Zanechte váš e-mail a získejte nejnovější elektronickou knihu nabitou testovanými tipy, jak pracovat v hybridním týmu.   Související články