Zavřít    

  DEVELOR Czech s.r.o.
  Korunní 2569/108
  101 00 Praha

  Všechny kontakty
  Kontaktujte nás    
  • Leadership a manažment
  • Postoj a nastavení mysli
  • Prodej, péče o zákazníka a vyjednávání
  • Osobní produktivita a komunikace
  • Budování týmu a spolupráce
  • Diverzita, rovnost a inkluze
  • Hodnocení a diagnostika
  • HR konsultink a koučink
  • Všechny služby
  Individuální diagnostika

  360° Zpětná vazba

  Individuální diagnostika

  Development Centrum (DC)

  Individuální diagnostika

  Assessment Centrum (AC)

  Organizační diagnostika

  Happy At Work

  Organizační diagnostika

  Analýza firemní sítě (CX-Ray)

  Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Projít všechny služby

  Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Prohlédnout všechny zdroje

  DEVELOR se zúčastnil slavnostního vyhlášení výsledků prestižního průzkumu Aon Best Employers Česká republika, které se konalo 27. února 2018 v Aureole Fusion Restaurant & Lounge v Praze. Na akci přišlo cca 120 hostů z řad výkonných ředitelů, HR ředitelů a HR manažerů, kteří se zajímají o aktuální trendy v práci s lidmi, hledají inspiraci od těch nejlepších  zaměstnavatelů a chtějí se setkat s podobně naladěnými kolegy z různých odvětví.

  Příjemným večerem nás provedla moderátorka Lejla Abbasová a hostem talk show byl i David Fojtík z DEVELORu. Naší účastí na akci tak zároveň začala i spolupráce mezi společnostmi DEVELOR a Aon v Čechách. Spojenectví je celkem logické – Aon u nás disponuje nejlepší HR datovou analytikou a DEVELOR nejlepšími rozvojovými programy. Společně jsme tak schopni přidat našim klientů ještě větší přidanou hodnotu než doposud. Například jedním ze zásadních dlouhodobých „tahounů“ motivovanosti zaměstnanců je i kvalita a důvěryhodnost vrcholového vedení. Aon je schopen tento aspekt engagementu změřit a DEVELOR prací s top management týmem dále rozvíjet.

  Studie Aon Best Employers je celosvětový projekt zaměřený na měření a budování motivovanosti zaměstnanců. Za poslední 3 roky se do něj ve 114 zemích světa zapojilo více než 12 milionů zaměstnanců z téměř 10 000 společností. Společnosti, které jeho prostřednictvím mapují motivovanost a spokojenost svých zaměstnanců, jej využívají jako strategický nástroj pro zefektivnění práce HR. V České republice probíhá studie Aon Best Employers již od roku 2004 (dříve pod hlavičkou Hewitt Associates).

  Více informací o průběhu akce a vyhlášení vítězů najdetena Aon webu ZDE a okomentované výsledky průzkumu v tiskové zprávě ZDE.

  Zvládejte hybridní operace

  Zanechte váš e-mail a získejte nejnovější elektronickou knihu nabitou testovanými tipy, jak pracovat v hybridním týmu.


   Související články