fbpx

DEVELOR na AON Best Employers

DEVELOR se zúčastnil slavnostního vyhlášení výsledků prestižního průzkumu Aon Best Employers Česká republika, které se konalo 27. února 2018 v Aureole Fusion Restaurant & Lounge v Praze. Na akci přišlo cca 120 hostů z řad výkonných ředitelů, HR ředitelů a HR manažerů, kteří se zajímají o aktuální trendy v práci s lidmi, hledají inspiraci od těch nejlepších  zaměstnavatelů a chtějí se setkat s podobně naladěnými kolegy z různých odvětví.

Příjemným večerem nás provedla moderátorka Lejla Abbasová a hostem talk show byl i David Fojtík z DEVELORu. Naší účastí na akci tak zároveň začala i spolupráce mezi společnostmi DEVELOR a Aon v Čechách. Spojenectví je celkem logické – Aon u nás disponuje nejlepší HR datovou analytikou a DEVELOR nejlepšími rozvojovými programy. Společně jsme tak schopni přidat našim klientů ještě větší přidanou hodnotu než doposud. Například jedním ze zásadních dlouhodobých “tahounů” motivovanosti zaměstnanců je i kvalita a důvěryhodnost vrcholového vedení. Aon je schopen tento aspekt engagementu změřit a DEVELOR prací s top management týmem dále rozvíjet.

Studie Aon Best Employers je celosvětový projekt zaměřený na měření a budování motivovanosti zaměstnanců. Za poslední 3 roky se do něj ve 114 zemích světa zapojilo více než 12 milionů zaměstnanců z téměř 10 000 společností. Společnosti, které jeho prostřednictvím mapují motivovanost a spokojenost svých zaměstnanců, jej využívají jako strategický nástroj pro zefektivnění práce HR. V České republice probíhá studie Aon Best Employers již od roku 2004 (dříve pod hlavičkou Hewitt Associates).

Více informací o průběhu akce a vyhlášení vítězů najdetena Aon webu ZDE a okomentované výsledky průzkumu v tiskové zprávě ZDE.