fbpx

15.srpna, 2013 – DEVELOR obnovil působení v POLSKU, sloučením se silným lokálním hráčem

Develor je aktivní na polském trhu už několik let. Přes své lokální partnery doručil rozvojové programy v oblasti prodejních dovedností a leadershipu pro společnosti Nissan, Puma, Johnson Controls, Gedeon Richter a další.

Dosavadní pozitivní zkušenosti a slibné vyhlídky přinesli příležitost výrazně posilnit zastoupení Develoru na polském trhu a dosáhnout tak vedoucího postavení díky spojení se silným lokálním partnerem.

Přijmout tuto ambiciózní výzvu se rozhodl Bartłomiej Wrzosek, spolutvůrce úspěšného příběhu dvou polských společností od jejich založení až po dosažení pozice lídra na trhu. Ve společnosti HRK S.A. působil 12 let jako obchodní ředitel a ředitel rozvoje lidských zdrojů a ve firmě Fun/Skills Hunters Sp. z o.o., zaměřené na teambuilding a tréninky leadershipu, působil 7 let jako ředitel a trenér.

bartłomiej wrzosekBartlomiej Wrzosek mluví o svém rozhodnutí přidat se k síti Develor.

“Bylo to jedno z nejlehčích a zároveň nejdůležitějších rozhodnutí mého života.  Bylo mi jasné, že Develor je evropským lídrem se skvělým portfoliem, příjemnými lidmi v 11 zemích, fungují jako skutečná komunita.

Klíčovým momentem pro mě bylo sdílení stejných hodnot – silná orientace na klienta, inovativní myšlení a zaměření na měřitelné výsledky. Veřím, že kombinace mých 18-letých zkušeností na polském trhu a silné stránky Develoru vytvoří velmi pozitivní “explozivní” směs.“