fbpx

Druhý otevřený KIRKPATRICK workshop se blíží

kp_cenaPo velkém zájmu o první otevřený kurz v DEVELORu na téma vizualizace, který se dočkal dvou opakování, jsme pro vás v úterý, 29. července 2014, přichystali druhý otevřený kurz, tentokrát šlo o KIRKPATRICK 1.0 workshop, vedený Standou Tichým, Managing Directorem a lektorem DEVELORu. Na tomto kurzu jste měli, mimo jiné, možnost dozvědět se, jak prostřednictvím vzdělávání a rozvoje vytvořit dopad na firemní výsledky.

I tento kurz byl velice pozitivně přijat, a proto jsme se na základě Vaší žádosti rozhodli uspořádat ho podruhé. Druhý otevřený kurz KIRKPATRICK 1.0 se bude konat ve čtvrtek, 25.9.2014, od 9 – 17 hod. v budově Meteoru v pražském Karlíně, v ulici Sokolovská 100/94.

Pro přihlášení stačí zaslat e-mail na adresu: martin.hoidar@develor.com

A proč jsme vlastně ke konání otevřených kurzů v DEVELORu přistoupili? Hlavním cílem je poskytnout stávajícím klientům možnost zúčastnit se tréninku v ne zcela tradičních tématech, zároveň chceme našim potenciálním klientům nabídnout možnost vidět nás na živo a otestovat si, jestli jsme opravdu tak dobří, jak o sobě tvrdíme 😉 Přijďte i Vy vyzkoušet náš workshop a dozvědět se spoustu zajímavých informací. Budeme se těšit na viděnou s Vámi!

Potřebné informace naleznete ZDE

kirkpatrick1