Zavřít
 Zavřít

DEVELOR Czech

  Všechny kontakty
  Magazín  

  Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Projít všechny služby

  Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Prohlédnout všechny zdroje
    Kontaktujte nás

  V říjnu proběhla letos v pořadí již čtvrtá Káva s Develorem.  Téma „Jak zvyšovat výkonnost firmy rozvojem top management týmu“ přilákalo více jak 50 HR profesionálů. Ředitel Develoru, Standa Tichý, nejprve představil lektory a diagnostické resp. rozvojové nástroje, které používáme k dlouhodobému koncepčnímu rozvoji top management týmů. Anna Hudáková ze Sanofi se pak podělila o fascinující příběh rozvojového programu pro 22 top manažerů bez společného šéfa, Martin Bulíř z Edenredu pak doplnil CEO pohled na rozvoj svého týmu a jeho dopadu na výsledky – 70% tržní podíl firmy na poli digitálních řešení v oblasti zaměstnaneckých benefitů.

  Opět se nám osvědčil náš přístup – nic nelakujeme na růžovo, žádný marketingový bullshit, ale maximálně praktické a konkrétní spolusdílení zkušeností Develor týmu se svými klienty na konkrétních projektech s reálnými výsledky. Co bylo fajn, co bychom příště udělali jinak, jak jsme se poučili!

  Na naši další Kávu se můžete těšit předběžně počátkem února 2018 na téma „Change management“.

  #kavasdevelorem

  Zvládejte hybridní operace

  Zanechte váš e-mail a získejte nejnovější elektronickou knihu nabitou testovanými tipy, jak pracovat v hybridním týmu.   Související články