Zavřít
 Zavřít

DEVELOR Czech

  Všechny kontakty
  Magazín  

  Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Projít všechny služby

  Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Prohlédnout všechny zdroje
    Kontaktujte nás

   

  kafíčko

  Minulý týden, 24.05.2016, jsme zahájili Kávou s DEVELORem. Setkání s HR zástupci společností se neslo v duchu expedice k Jižnímu pólu.

  Program Leadership s Amundsenem je důkazem, že i poctivý manažerský rozvoj může lidi neskutečně bavit a to se nám potvrdilo, když se všichni hosté pustili s nadšením a vervou do hry. Vyzkoušeli jsme si plnit různé úkoly, motivovat své kolegy k dosažení cíle, pochválit je, ale také zvládnout dát negativní zpětnou vazbu. To vše v prostředí skvělé hry Amundsen.

  O své zážitky z využití Leadershipu s Amundsenem se podělili hosté ze společnosti T-Mobile: Hana Stalmachová (Vice President HR Development) a její koleg a Michael Sidó (Senior Head of Internal Communication).

  Děkujeme všem za zapojení se do hry. Velké díky patří také kavárně Café Frida za skvělý servis a výbornou kávu. Věřím, že jste si to všichni užili a budeme se těšit na další zajímavé téma s kávou.

  amundsen1

   

  Zvládejte hybridní operace

  Zanechte váš e-mail a získejte nejnovější elektronickou knihu nabitou testovanými tipy, jak pracovat v hybridním týmu.   Související články