×

Zavřít   close 
close-popup

Zajímá vás to?

Pojďme si promluvit a najít
správné řešení právě pro vás

  • linked
  • fb-exp
  • yt-icon
  • ig-icon
Services menu polygon-open polygon-close
  • Postoj a nastavení mysli
  • Leadership a manažment
  • Prodej, péče o zákazníka a vyjednávání
  • Osobní produktivita a komunikace
  • Budování týmu a spolupráce
  • Hodnocení a diagnostika
  • Consulting a koučink
  • Diverzita, rovnost a inkluze
  • Všechny služby
icon1

Nalezeno ve službách a řešeních

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
Projít všechny služby
icon2

Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
Prohlédnout všechny zdroje

Kdy?

24. listopad 2023 | 09:00 - 10:30

Kde?

ZOOM business - detaily vám zašleme po potvrzení registrace

Pro koho?

Pro interní HR profesionály a manažery

Je na obrázku pravda, nebo lež? Dozvíte se to na naší poslední letošní virtukávě 😊

Společně se budeme věnovat tématu kritického myšlení, které je základní dovedností v různých oblastech života, nejen v rámci profesionálního či akademického prostředí, ale také v rámci každodenního rozhodování. Kritické myšlení je důležitější, než by se mohlo na první pohled zdát. Umožňuje nám samostatně myslet, dělat dobře informované úsudky a efektivně komunikovat své myšlenky a nápady. Navíc, podporováním systematického a analytického přístupu kritické myšlení podporuje naší intelektuální zvědavost, otevřenost a ochotu zpochybňovat existující poznatky.

Pokud vás toto téma zajímá, přidejte se k nám. Dejte průchod své schopnosti kritického myšlení a vydejte se s námi na cestu intelektuálního bádání. Společne se ponoříme do podnětné diskuse, zbystříme svou mysl a zpochybníme zažité moudrosti.

O čem bude naše virtukáva:

  • Korektnost a relevantnost našich rozhodnutí
  • Odlišení pravdy od lží a domněnek
  • Oddělování důležitých informací od balastu při práci
  • Jak rozpoznat a vyhnout se manipulaci
  • Práce s množstvím nepřehledných informací
  • Každý žije vlastní realitu
  • Dezinformace i v pracovním prostředí

Společně si zodpovíme následující otázky:

  • O čem je kritické myšlení?
  • Jaké dovednosti jsou zapotřebí pro kritické myšlení?
  • Jaký je rozdíl mezi kritickým a kreativním myšlením?
  • Do jaké míry naše vnímání určuje naše myšlení?
  • Jaký je problém se zevšeobecňováním?

Registrujte se ještě dnes na naší virtukávu a zjistěte, jaké dovednosti jsou pro kritické myšlení zapotřebí a jak na sobě můžete v tomto směru pracovat.

Páteční událostí vás provedou

Kinga Novotná | Trenérka, konzultantka rozvoje

Kinga v sobě spojuje množství zkušeností z náročného byznys prostředí, ale i z častokrát ještě náročnější státní správy. Na vlastní kůži měla možnost zkusit si, jak důležitá je naše schopnost kritického myšlení a toho, jak vnímáme realitu okolo sebe. Dlouhodobě rozvíjí manažery v různých tématech, souvisejících s kritickým myšlením, formuje jejich názory a postoje a pomáhá jim lépe se adaptovat na náročné prostředí dnešního byznys světa.

 

Dana Jelínková Nemčická | Trenérka

Danka je zkušená trenérka, která se dlouhodobě věnuje rozvoji jednotlivců a týmů. S účastníky udržuje otevřený a přátelský kontakt. Díky své přímočarosti a otevřenosti je umí s lehkostí nasměrovat ke správnému pohledu na řešení pracovních i soukromých výzev a to nejen pomocí  kritického myšlení, ale i správného postoje a vlastního vnímání.

 

 

David Postl | Trenér

David má více než dvacetiletou praxi v mezinárodních společnostech. Dlouhodobě pracoval s jednotlivci na jejich rozvoji a zároveň vedl vzdělávací společnost. Umí proto velmi dobře propojit teorii s vlastními zkušenostmi. Svým pozitivním přístupem a odhodláním si pro toto téma dokáže velmi přirozeně získat posluchače a nadšence.