NOVÉ OCHUTNÁVKOVÉ DNY 2019

Ochutnávkové dny DEVELORu se líbily a to nás velmi těší! Rádi bychom Vám představili nabídku otevřených tréninků, které jsme si pro Vás připravili na druhé pololetí. Najdete zde jak osvědčené bestsellery, tak horké novinky ve vzdělávání. Je tedy z čeho vybírat.

Přihlaste se na témata, která Vás nejvíce lákají:

 

Insights® Discovery

16.7.2019 s trenérkou Janou Horákovou

Insights Discovery je jedním z nejpropracovanějších systémů rozvoje jednotlivců, týmů a organizací. Je snadno zapamatovatelný, dává lidem společnou řeč, pomáhá jim budovat důvěru a dát si otevřenou a přitom nezraňující zpětnou vazbu. Cena tréninku je 7.000 Kč (bez DPH). Přihlaste se ZDE!

Stezkou změny

16.8.2019 s trenérem Stanislavem Antošem

Změna je proces, který nemusí být vždy příjemný, a to jak pro Vás, tak pro Vaše kolegy. Trénink Vám pomůže nastavit myšlení tak, aby Vás změna tolik nebolela a prošli jste jí s větší lehkostí. Cena tréninku je 6.000 Kč (bez DPH). Přihlaste se ZDE!

Resilience aneb vnitřní odolnost

19.9.2019 s trenérkou Ivana Čermákovou

Vnitřní odolnost neboli resilience je dovednost čím dál tím víc potřebná v dnešní době neustálých změn a narůstajícího stresu. Na tréninku si osvojíte přístup růstového myšlení, práce se stresem, ale hlavně získáte praktické rady a nástroje, které budou Vaši vnitřní odolnost posilovat. Cena tréninku je 6.000 Kč (bez DPH). Přihlaste se ZDE!

Insights®Discovery – pokročilé techniky

10.10.2019 s trenérkou Janou Horákovou

Absolvovali jste již základní trénink Insights Discovery, máte osobní zprávu a to správné nadšení z tohoto nástroje? Pak se Vám určitě hodí pokročilé techniky komunikace připravené k okamžitému použití. Cena tréninku je 6.000 Kč (bez DPH). Přihlaste se ZDE!

 

 

 

 

 

 

 

Péče o interního zákazníka

18.10.2019 s trenérem Stanislavem Antošem

Péče o interního zákazníka se hodí všem, ať už pracujete v centru sdílených služeb nebo jen potřebujete vylepšit vztahy na pracovišti. Na tréninku si vydefinujete klíčové momenty, kdy se buduje důvěra, naučíte se efektivnější komunikaci a zapracujete na sebedůvěře. Cena tréninku je 7.000 Kč (bez DPH)Přihlaste se ZDE

Future of leadership

4.11.2019 s trenérem Petrem Moravcem

Leadership se neustále vyvíjí, a my pro Vás chystáme to nejaktuálnější, abyste tento vývoj nezmeškali! Sledujte naše stránky pro více detailů! Pozvánka k tréninku bude brzy doplněna. Cena tréninku je 6.000 Kč (bez DPH)Přihlaste se ZDE

 

Podrobné informace k ochutnávkám naleznete u jednotlivých kurzů. Již dnes se můžete přihlásit na: aneta.zemanova@develor.com nebo použijte naše přihlašovací formuláře v pozvánkách.