Zavřít
 Zavřít

DEVELOR Czech

Všechny kontakty
Magazine  

Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
Projít všechny služby

Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
Prohlédnout všechny zdroje
  Kontaktujte nás

Ochutnávkové dny DEVELORu pokračují! Do léta jsme pro Vás připravili ochutnávek hned několik! Přihlaste se na některý z bestsellerů či nově vyvinutých kurzů. Vyberte si, na které téma máte největší chuť:

Digitální myšlení 

5.2.2019 s trenérkou Beou Broskovou VYPRODÁNO!

Rozvoj komunikace na základě Insights Discovery

20.3.2019 s trenérkou Janou Horákovou VYPRODÁNO!

 

Insights Discovery je jedním z nejpropracovanějších systémů rozvoje jednotlivců, týmů a organizací. Je snadno zapamatovatelný, dává lidem společnou řeč, pomáhá jim budovat důvěru a dát si otevřenou a přitom nezraňující zpětnou vazbu.

Zážitkový leadership podle Amundsena

15.4.2019 s trenérkou Janou Horákovu VYPRODÁNO!

Jsou vaši manažeři přetrénovaní a říkají si “opět další zbytečný trénink?”. Inspirujeme je příběhem úspěšného lídra a jeho týmu, který v nelítostných podmínkách dokázal díky skvělé strategii a přípravě, dobrému výběru členů týmu, ochotě jít do rizika, leadershipu a zaměření se na hlavní cíl, dosáhnout úspěchu.

Rozvoj s měřitelným přínosem pro byznys

16.5.2019 s trenérem Stanislavem Tichým VYPRODÁNO!

Efektivita běžného rozvojového programu z pohledu přínosu pro byznys je 15 %, což je efektivita parního stroje. S pomocí případových studií si představíme a procvičíme techniky a nástroje designování, realizace a vyhodnocování rozvojových programů, které jejich přínos rapidně zvyšují. Cena tréninku je 6.000 Kč (bez DPH). 

Agile Leadership

11.6.2019 s trenérem Petrem Moravcem

Vyvíjíme praktický leadership pro současný svět. Naučte se pracovat se svým týmem v agilním prostředí. Jednoduše, hravě a chytře. Cena tréninku je 6.000 Kč (bez DPH)Přihlaste se ZDE

 

Podrobné informace k ochutnávkám naleznete u jednotlivých kurzů. Již dnes se můžete přihlásit na: aneta.zemanova@develor.com nebo použijte naše přihlašovací formuláře v pozvánkách.

 

 

 

Zvládejte hybridní operace

Zanechte váš e-mail a získejte nejnovější elektronickou knihu nabitou testovanými tipy, jak pracovat v hybridním týmu.