Zavřít    

  DEVELOR Czech s.r.o.
  Korunní 2569/108
  101 00 Praha

  Všechny kontakty
  Kontaktujte nás    
  • Leadership a manažment
  • Postoj a nastavení mysli
  • Prodej, péče o zákazníka a vyjednávání
  • Osobní produktivita a komunikace
  • Budování týmu a spolupráce
  • Diverzita, rovnost a inkluze
  • Hodnocení a diagnostika
  • HR konsultink a koučink
  • Všechny služby
  Individuální diagnostika

  360° Zpětná vazba

  Individuální diagnostika

  Development Centrum (DC)

  Individuální diagnostika

  Assessment Centrum (AC)

  Organizační diagnostika

  Happy At Work

  Organizační diagnostika

  Analýza firemní sítě (CX-Ray)

  Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Projít všechny služby

  Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Prohlédnout všechny zdroje

  Proměnlivost, nejistota, komplexnost a nejednoznačnost – takzvaný svět VUCA – jsou normou pro dnešek i budoucnost. Mnozí z nás tuto realitu v posledních měsících nějakým způsobem snášeli. Je však rozdíl mezi „přežít“ a „uspět“. Týmy a společnosti v tomto okamžiku hledají udržitelný model, v němž vedoucí pracovníci mohou řídit organizaci i v extrémně neprobádaných vodách. Tradiční postupy selhávají kvůli své rigiditě. Nové postupy narážejí na bariéru odporu vůči změnám..

  Jaký druh vedení je vhodný v nejednoznačné a nejisté realitě?

  Adaptivní lídr je schopen čelit této nestálosti v jakémkoli směru – ať už se jedná o měnící se úkol, nejisté zdroje nebo nepředvídatelné vnější faktory.

  Zvládnou to díky správným postojům, znalostem a dovednostem.

  Mise na Mars je gamifikovaný tréninkový program adaptivního leadershipu. Prostřednictvím zkušenostního učení otevírá bránu k budování adaptivních kompetencí vedoucích pracovníků.

  Registrujte se a získejte za 90 minut přehled o adaptivním vedení a o tom, jak ho můžete u sebe nebo svých lidí vybudovat na tréninku Mise na Mars.

  Zažijte důležité aspekty tréninku Mise na Mars v online ukázce

  Během jedenapůlhodinového programu určitě zažijete minimálně následující:

  • Videoukázky, které používáme k navození atmosféry a vytvoření vhodného příběhu.
  • Vyzkoušení pohybu na hracím plátně – od zadání po realizaci.
  • Procvičování situací v realitě kolonizace Marsu – řešení konfliktu mezi dvěma inženýry nebo dohoda o zásadních prioritách mise.
  • Názor klienta – HR a manažerský pohled na to, co přináší Mise Mars do týmu

  Během programu i na jeho konci vám poskytneme dostatek prostoru pro dotazy, abyste se mohli dozvědět vše, co vás zajímá.

  Týden před akcí získají registrovaní účastníci přístup do předtréninkového vzdělávacího prostředí. Účastníkům tréninku také umožníme přístup k materiálům po skončení tréninku v online prostředí po dobu 7 dnů po skončení akce.

  Budete vědět, zda a jak využít Misi na Mars ve své firmě

  Mise na Mars je originální dvoudenní školení, které probíhá prezenčně, po dobu dvou dnů. V 90 minutách určitě nemůžeme zprostředkovat 100 % zážitků, které přináší, ale určitě můžeme:

  • Naučíte se novému přístupu k vedení lidí – adaptivnímu leadershipu.
  • Tento jedinečný a inovativní školicí program si částečně vyzkoušíte na vlastní kůži.
  • Zjistěte, zda je adaptivní leadership vhodný pro vaše lidi a jak ho zavést ve vaší společnosti.
  • Přečtěte si, co znamenají zkratky DASA a označení L-tube, O-ride a M-master.
  • Budete mít pěkné interaktivní čtvrteční odpoledne

  Co o tréninku adaptivního leadershipu říkají účastníci?

  „Misia Mars je školenie, ktoré mi poskytlo vedomosti, ale aj praktický zážitok hneď na niekoľkých úrovniach. Samotný tréning poskytne v prvom rade obsahový pohľad, ktorý prepojí fragmenty vedomostí a techník z iných školení do uceleného pohľadu na leadership. Cvičenia a aktivity zase poskytujú komfort, aký poskytuje lietanie na leteckom simulátore. Akurát je obohatené o spoluprácu celého tímu. Môžete si v praxi, v interakcii s ostatnými účastníkmi, vyskúšať rôzne techniky práce v tíme, vedenia tímu, pozorovať ich účinok, dostať okamžitú spätnú väzbu, poučiť sa aj na konaní ostatných. Pre mňa bol tento tréning jednoznačne pozitívnym vzdelávacím zážitkom a vzbudil vo mne veľkú zvedavosť a chuť zúčastniť sa na jeho druhej časti.“

  Juraj Boledovič, DXC Technology Company

  „Už dlouho jsem si neužila tolik zábavy při objevování nových věcí a znalostí. Mise na Mars mi přinesla nové zajímavé informace o řízení lidí, které se prolínaly s misí, hrou a napětím. Modelové situace a dokonalé vizuální zpracování vám nedovolí nudit se ani minutu. Děkujeme týmu DASA, že ji dokázal takto připravit a realizovat. Už se těším na pokračování.“

  Monika Kudročová, DXC Technology Company

  Ukázkovou tréninkovou misí vás prevedou

  Petra Chaloupková (CZ) | Trenérka, konzultantka rozvoje

  Petra trénuje a je také poradkyní v oblasti rozvoje klientů. Má zkušenosti z korporátního prostředí, které může dobře využít při školení a vytváření řešení pro klienty. Ráda pracuje s jednotlivci i skupinami, zejména v oblasti rozvoje facilitačních dovedností, kariérního rozvoje a řízení lidí. Je také propagátorkou mindfulness a pomáhá lidem zvládat stres. Petra je certifikovaná v typologii Insights Discovery a je certifikovanou koučkou v oblasti mozku. A samozřejmě je velkou fanynkou učení hrou.

   

  Andrea Kmecová (SK) | Trenérka, konzultantka rozvoje

  Andrea má více než dvacetileté zkušenosti s prací s lidmi působícími v různých ekosystémech. Tato jedinečná kombinace dodává Andreiným školením autentičnost a osobní zájem o účastníka.

   

   

  Denis Bulejka (SK) | Trenér, konzultant rozvoje

  Denis má bohaté zkušenosti s rozvojem a dokáže je efektivně propojit a přenést do různých oblastí. Díky svému technickému vzdělání dokáže dát věcem strukturu a přirozenost, a tak se najdou tací, kteří v problémech hledají logiku. Má zkušenosti s prodejem i řízením lidí, a to jak v oblasti financí, tak v podnikové sféře.

  Těšíme se na vás na virtuálním startu Mise na Mars.

  Zvládejte hybridní operace

  Zanechte váš e-mail a získejte nejnovější elektronickou knihu nabitou testovanými tipy, jak pracovat v hybridním týmu.

   Související články