Zavřít
 Zavřít

DEVELOR Czech

  Všechny kontakty
  Magazín  

  Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Projít všechny služby

  Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Prohlédnout všechny zdroje
    Kontaktujte nás
  Go back

  Michal Stoklasa

  Trenér, konzultant

  Michal se vzdělávání a trénování věnuje už více než 16 let. Začal už na vysoké škole. Od učitele angličtiny v soukromé jazykové škole pro firmy a dospělé, přes učení lyžování a snowboardingu, až po vedení školení a tréninků v neziskové organizaci AIESEC. Má zkušenosti s řízením vlastních společností na Slovensku (Orava Ski&SNB School) i v zahraničí (GBS Recruitment Agengy Ltd.). Cenné jsou jeho zkušenosti s řízením a školením prodejních týmů v FMCG (Procter & Gamble), přímém prodeji (Avon) a MLM (LR Health & Beauty).

  V uvedených firmách měl na starosti implementaci prodejních a marketingových strategií, přípravu a realizaci plánů prodeje v terénu.
  V rámci vzdělávání a rozvoje manažoval výkon a motivaci sítě partnerů společnosti. Realizoval školení, koučink a vzdělávání partnerů, jako i prezentace a akce po celé zemi.

  Expertýza

  • V uvedených firmách měl na starosti implementaci prodejních a marketingových strategií, přípravu a realizaci plánů prodeje v terénu. V rámci vzdělávání a rozvoje manažoval výkon a motivaci sítě partnerů společnosti. Realizoval školení, koučink a vzdělávání partnerů, jako i prezentace a akce po celé zemi.

  Reference

  DXC Technology, AirExplore, Union, DPD, HubHub, Union, AIESEC, Dr Max, JUSDA, JTI, DB Schenker, FPT Slovakia, Mattoni, Metsa Tissue, KMV BEV, AVON, LR Health&Beauty Systems, P&G, SwissRe

  Zkušenosti

  2020 - trvá Develor Slovakia, trenér, konzultant
  2016 - 2020 LR Health & Beauty, manažer prodeje pro Českou republiku a Slovensko
  2012 - 2016 Avon, oblastní a divizní manažer
  2011 - 2012 Procter & Gamble, key account manager
  2008 - 2011 Orava Ski & SNB school, managing director, vlastní firma

  Jazyky, ve kterých trénuje

  slovenský, anglický

  Kontaktujte mě

   michal.stoklasa@develor.com

  Navštivte můj LinkedIn profil
  Navštivte můj profil