Zavřít    

  DEVELOR Czech s.r.o.
  Korunní 2569/108
  101 00 Praha

  Všechny kontakty
  Kontaktujte nás    
  • Leadership a manažment
  • Postoj a nastavení mysli
  • Prodej, péče o zákazníka a vyjednávání
  • Osobní produktivita a komunikace
  • Budování týmu a spolupráce
  • Diverzita, rovnost a inkluze
  • Hodnocení a diagnostika
  • HR konsultink a koučink
  • Všechny služby
  Individuální diagnostika

  360° Zpětná vazba

  Individuální diagnostika

  Development Centrum (DC)

  Individuální diagnostika

  Assessment Centrum (AC)

  Organizační diagnostika

  Happy At Work

  Organizační diagnostika

  Analýza firemní sítě (CX-Ray)

  Nalezeno ve službách a řešeních

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Projít všechny služby

  Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Prohlédnout všechny zdroje

  Děkujeme moc Vám všem, kteří jste ve středu 2.12. nelenili a přišli spolu s námi strávit příjemný večer s Tréninkem na lavici obžalovaných. V kreativních prostorech pražského HUBu jste byli báječným publikem během našeho improvizovaného divadelního představení, v jehož závěru byl trénink opět usvědčen ze závažného skutku – z nevytváření měřitelného dopadu na byznys výsledky.

   

  Velké díky patří nekompromisnímu žalobci, panu Davidovi Mansfeldovi (civilním povoláním Managing Director, Johnson&Johnson Global Finance Services EMEA), který svými bryskními argumenty zahnal trénink do kouta. Stejně velké díky také pohotovému a erudovanému soudci Peterovi Jelínkovi (DEVELOR Network Director) i porotě ve složení Zuzana Zítková (civilním povoláním HR manažerka, Saint-Gobain Building Distribution), Michael Sidó (v civilu Transformation Programme Manager, T-Mobile) a Petr Pilař (v civilu Řízení podpory prodeje Corporate Banking, Komerční banka) za báječné a bezprostřední vystupování v soudní síni:)

   

  Dále si moc ceníme poutavých, pečlivě připravených prezentací našich klientů a v neposlední řadě díky všem účastníkům za pozornost, zájem a vytvoření skvělé neformální atmosféry plné inspirativních rozhovorů, výměny a sdílení zkušeností i přátelského a milého networkingu. Nebýt Vás, naše akce by se nemohla uskutečnit.

   

  Věříme, že i pro Vás byl večer s námi nejen zábavou, ale také příležitostí k zamyšlení nad tréninkovým efektem, seznámení s kolegy z jiných společností, ale i seznámení s tím, jak to u nás asi funguje a co je pro nás důležité.

   

  Už teď se těšíme na příští setkání a pro ty z Vás, kteří na tréninku byli, i pro ty, kteří nebyli, připojujeme malou fotodokumentaci večera

   

  tým DEVELORu Czech

  _DSC5167_1_DSC5173_1_DSC5191_1_DSC5202_1_DSC5197_1_DSC5217_1_DSC5224_1_DSC5232_1_DSC5244_1_DSC5258_17_DSC5317_1_DSC5344_1

   

  děkujeme přihlášeným účastníkům z těchto firem:

  tot

  Zvládejte hybridní operace

  Zanechte váš e-mail a získejte nejnovější elektronickou knihu nabitou testovanými tipy, jak pracovat v hybridním týmu.


   Související články